Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.07.2017 13:22
The Surge sprzedało się świetnie. Szykuje się DLC
379V

The Surge sprzedało się świetnie. Szykuje się DLC

The Surge to jedno z przyjemniejszych zaskoczeń tego roku. Gra cieszy się wieloma dobrymi opiniami i jak się okazuje, również zadowalającą sprzedażą.

The Surge pojawiło się w maju i okazało się ciekawą propozycją dla osób lubiących nurt soulslike. Od innych gier odróżnia ją jednak wyjątkowy klimat post-apokaliptycznego sci-fi oraz mechanika. W grze ważne jest pozbawianie przeciwników części ciała i wykorzystywanie ich do ulepszania własnego uzbrojenia. Gra wygląda ciekawie, ale można przekonać się na własnej skórze czy warto się za to zabierać, bo w PlayStation Store dostępne jest demo.

Demo The Surge już dostępne

Focus Home Interactive będący wydawcą The Surge zanotował zadowalającą sprzedaż gry. Informacja o tym pojawiła się w raporcie finansowym. Według opublikowanych tam informacji gra sprzedała się w ponad 300 000 sztuk. W związku z tym w przyszłości pojawią się dodatki. Część z nich ma być darmowa, część płatna, ale póki co nie wiadomo więcej na ten temat. Poza tym, że pierwszy z nich ma pojawić się w pod koniec tego roku.

Nie wiemy jakiego typu będą to dodatki, ale najpewniej coś podobnego do tego co dodawało From Software do swoich gier - nowe miejsca do zwiedzenia, bronie i przeciwnicy. Może pojawi się tryb PvP? Pozostaje czekać i przypomnieć sobie najlepsze opinie na poniższym zwiastunie.

The Surge na zwiastunie z ocenami

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=244657449&postcount=1918

Tagi: Deck13 interactive Focus Home Interactive the surge