Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.07.2017 20:01
Fallout 4 - niesamowita figurka wkrótce w sprzedaży
536V

Fallout 4 - niesamowita figurka wkrótce w sprzedaży

Fallout 4 mocno odeszło od korzeni RPG, ale ma swoich zagorzałych fanów, którym spodobała się nowa wizja postnuklearnego uniwersum. Teraz będą mogli oni zakupić wyjątkową figurkę o naprawdę sporych gabarytach i cenie.

Fallout 4 zadebiutowało w 2015 roku, a niedługo prawdopodobnie powróci w wersji VR. Jeśli tytuł wyjątkowo Wam się podobał i jesteście kolekcjonerami, to właśnie nadarzyła się okazja, aby wykazać swoje uwielbienie dla uniwersum w wyjątkowy sposób. Sklep Bethesda dodał do swojej oferty ciekawie wyglądającą figurkę o niezbyt atrakcyjnej cenie. Cóż, jakość się ceni.

Fallout 4 VR na PlayStation VR? Wyciek potwierdza!

Fallout 4 doczeka się figurki przedstawiającej głównego bohatera i jego wiernego psa. Rękodzieło będzie kosztować aż $400, ale wymagana jest wcześniejsza przedpłata w wysokości $100. Figurka będzie się cechowała wyjątkowo limitowanym nakładem - na świecie będzie wyłącznie 1000 egzemplarzy. Została ona wykonana przez bardzo uzdolnionego artystę  i może się pochwalić wyjątkowym przywiązaniem do detali.

Figurka będzie naprawdę duża, bo mierzy ponad 53 cm wysokości! Posiada numerowaną podstawkę i do każdej kopii będzie dodawana specjalna karta oraz kolorowe pudełko. Artysta odpowiedzialny za jej wykonanie to Kim Bangcola. Jej premiera nastąpi w pierwszym kwartale 2018 roku.

Jeśli skusicie się na zakup to do ceny $400 musicie doliczyć koszty wysyłki. Jak Wam się podoba tego typu gadżet kolekcjonerski? Tak wielka figurka na pewno robiłaby spore wrażenie w zbiorze każdego kolekcjonera!

Źródło: https://store.bethsoft.com/sole-survivor-statue-deposit

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks Fallout 4 figurka playstation 4