Daniel Stroński Daniel Stroński 27.07.2017 14:50
Wolfenstein 2: The New Colossus. Zagramy na wózku inwalidzkim i znamy zawartość DLC
511V

Wolfenstein 2: The New Colossus. Zagramy na wózku inwalidzkim i znamy zawartość DLC

Wolfenstein 2: The New Colossus ma kontynuować rozwałkę najwyższej klasy, jaką zapoczątkował restart serii w The New Order i The Old Blood. Co powiecie na morderczy szał na wózku inwalidzkim?

Wolfenstein 2: The New Colossus mogliśmy ostatnio zobaczyć na fragmencie przedstawiającym pełne napięcia spotkanie z wysoko postawionym oficerem nazistowskim. Teraz mamy nowy wycinek rozgrywki, na którym Blazkowicz próbuje uciec ze szpitalnej części łodzi podwodnej na wózku inwalidzkim i z karabinem w rękach. Mamy też informacje o dodatkach DLC.

Wolfenstein 2: The New Colossus i shake o smaku truskawek

Prezentowany fragment gry wygląda na pierwszą misję, gdyż na początku widać samouczkową informację o celach misji oznaczanych na ekranie i mapie. Chude nóżki bohatera mogą świadczyć o zaniku mięśni, dlatego też korzysta on z wózka i schody stanowią ciężką do pokonania przeszkodę. Mimo tego, znalazło się miejsce na ciche zakradanie się za plecy przeciwnika, co pamiętamy z poprzedniczek. Większość materiału opiera się na szukaniu alternatywnych dróg, wyłączaniu prądu i zabijania pojedynczych żołnierzy jednoręczną bronią (drugą ręką musimy przecież kręcić kołami wózka).

Wolfenstein 2: The New Colossus - misja na wózku

 

Co do zapowiedzianych dodatków DLC - trzymamy przepustkę sezonową "The Freedom Chronicles", która składać ma się z trzech rozszerzeń przedstawiających innych bohaterów niż Blazkowicz. Mają oni pokazać fragmenty walki o wolność na własnych frontach:

  • "The Adventures of Gunslinger Joe" - rozgrywający futbolista Joseph Stallion będzie przebijać się przez hordy nazistów w Chicago;
  • "The Diaries of Agent Silent Death" - była agentka OSS Jessica Valiant spróbuje przeniknąć do bunkrów nazistów w Kalifornii i odkryć tajemnicę Operacji San Andreas;
  • "The Amazing Deeds of Captain Wilkins" - amerykański bohater wojenny kapitany Gerald Wilkins wyruszy na okupowaną przez nazistów Alaskę, by powstrzymać Operację Black Sun.

Wszystkie rozszerzenia będą dostępne w ramach przepustki sezonowej, którą wyceniono za $24.99 (~100 zł), lub osobno (tu ceny nie znamy). Co więcej, jeśli zdecydujecie się na zamówienie przedpremierowe gry lub Season Passa, dostaniecie dostęp do specjalnej misji dodatkowej "Episode Zero", gdzie poznacie całą trójkę bohaterów DLC.

Premiera gry zaplanowana została na 27 października tego roku.

Źródło: YouTube (outsidexbox)

Tagi: Bethesda machine games Wolfenstein 2: The New Colossus