Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.07.2017 12:46
GTA Online - nowe auto, tryb oraz podwójny hajs i doświadczenie
386V

GTA Online - nowe auto, tryb oraz podwójny hajs i doświadczenie

Grand Theft Auto Online po raz kolejny wzbogaca się o nową zawartość. Pojawiają się też nowe powody, aby znów odwiedzić Los Santos w trybie sieciowym - zniżki, premie i tym podobne!

Grand Theft Auto Online raz za razem otrzymuje zniżki, nowe tryby i premie w postaci podwójnie zdobywanej kasy czy doświadczenia. Czasem pojawiają się nowe pojazdy, tryby czy większe dodatki jak ostatnio wprowadzony handel bronią. Jest więc co robić i tak długie i duże wsparcie bardzo cieszy. Tym bardziej, że na kolejne GTA jeszcze trochę poczekamy.

GTA Online. Nowa zawartość i promocje

Do Grand Theft Auto Online trafia nowy pojazd. Mowa o Pegassi Torero, które dostępne jest do kupienia w salonach Legendary Motorsport. To klasyczny i piękny wóz z podnoszonymi do góry drzwiami. Auto łatwiej będzie ulepszyć z uwagi na trwające do 31 lipca zniżki 25%.

Oprócz tego w Grand Theft Auto Online zawita nowy tryb adwersarza jakim jest Żądza Władzy. W tym trybie dwie drużyny składające się z 2-4 graczy walczyć będą o wzmocnienie zmieniające w istnego kolosa. Zadaniem tego gracza, który stanie się mocarzem będzie przetrwanie tak długo, aż jego drużyna zdobędzie punkt. Jeśli zginie zbyt szybko wzmocnienie wróci na ziemię, aby ktoś inny mógł spróbować szczęścia. To właśnie w tym trybie możemy zgarnąć podwójny hajs i doświadczenie.

Są jeszcze inne aktywności w Grand Theft Auto Online, za które zdobędziemy podwójne doświadczenie i kasę. Do 31 lipca możemy wziąć udział w wyścigu premium i próbie czasowej:

  • Wyścig premium – „Rów III” (dla motocykli)
  • Próba czasowa – „Cypress Flats”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty znacznik na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną duże nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy znacznik. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Na koniec pozostaje informacja o szybszych badaniach w bunkrze i zniżkach na broń. Teraz nasi technicy będą wykonywać badania o 25%. Oprócz tego taniej o 25% kupimy moduły warsztatu pojazdów i uzbrojenia do mobilnego centrum operacyjnego - tak jak reszta zniżki trwają do 31 lipca.

W Ammu-Nation taniej o 25% kupimy sobie następujące bronie:

  • WSZYSTKIE modele broni krótkiej
  • WSZYSTKIE karabiny maszynowe (oraz peemy)
  • WSZYSTKIE karabiny szturmowe
  • WSZYSTKIE karabiny wyborowe

Zniżki na broń również trwają do 31 lipca. Poniżej znajdziecie zwiastun większego rozszerzenia Gunrunning.

Grand Theft Auto Online na zwiastunie Gunnruning

 

Źródło: http://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60243/GTA-Online-Pegassi-Torero-Now-Available-at-Legendary-Motorsport-Plus-N

Tagi: galeria Grand Theft Auto V playstation 4 Rockstar North Take-Two