Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2017 12:49
Guardians of the Galaxy od Telltale - kolejny odcinek w sierpniu
199V

Guardians of the Galaxy od Telltale - kolejny odcinek w sierpniu

Guardians of the Galaxy to kolejna propozycja od słynnego studia Telltale Games. Dotychczas pojawiły się dwa odcinki, ale nie zostały przyjęte zbyt ciepło. Tak czy siak w przyszłym miesiącu dostaniemy kolejny.

Guardians of the Galaxy to interpretacja Strażników Galaktyki wyprodukowanych przez Marvela. O ile sam filmy i komiksy są świetne to o grach Telltale nie można tego powiedzieć. Studio korzysta z przestarzałego silnika graficznego, dlatego ich gra wygląda po prostu brzydko, co w przypadku gry opartego o tak ładnie wyglądający film, nie powinno mieć miejsca. To nie jedyny problem z serią od Telltale, bo twórcom nie udało się też napisać równie świetnych dialogów i postaci, ale to akurat nie dziwi chyba nikogo.

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series

Tak czy siak, Guardians of the Galaxy nie skończy się na dwóch odcinkach. Trzeci odcinek ma pojawić się 22 sierpnia i nazywać się "More Than Feeling". Zespół deweloperski ujawnił to na tegorocznym ComicConie który odbył się w San Diego. Zwiastun nie został jeszcze opublikowany - ten zapewne pojawi się jakiś tydzień przed premierą odcinka.

Guardians of the Galaxy dostępne jest w PlayStation Store. Dostęp do wszystkich odcinków kosztuje 99 złotych, w tym miejscu. Każdy z odcinków kupowanych osobno to koszt 27 złotych. Dostępne są dwa, znajdziecie je kolejno tutaj i tutaj.

Guardians of the Galaxy - rozgrywka z pierwszego odcinka pierwszego sezonu

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/07/24/telltales-next-guardians-of-the-galaxy-episode-to-release-in-august.aspx?utm_content=bufferfb078&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Tagi: Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series playstation 4 Telltale Games