Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.07.2017 18:34
Tekken 7. Wiemy kiedy Eliza trafi w ręce reszty graczy!
581V

Tekken 7. Wiemy kiedy Eliza trafi w ręce reszty graczy!

Tekken 7 pozwoli za kilka dni nabyć kolejną nietypową postać, która różni się znacząco od dotychczasowych zawodników. Jeśli nie złożyliście zamówienia przedpremierowego na grę, ale koniecznie chcieliście powalczyć jako wampirzyca Eliza, to jeszcze w tym miesiącu dostaniecie taką możliwość!

Tekken 7 jako jeden z bonusów do zamówień przedpremierowych oferował dostęp do dodatkowej i czasowo ekskluzywnej postaci - wampirzycy o imieniu Eliza. Jest to wojowniczka, która korzysta ze specjalnych pasków energii do wyprowadzania części swoich ataków lub ich wzmacniania. Działa to na zasadzie podobnej do postaci Akumy i serii Street Fighter. Do tej pory nietypowa zawodniczka nie była dostępna dla wszystkich graczy, ale niedługo ulegnie to zmianie!

Tekken 7 - poznaliśmy postać z drugiego dodatku DLC!

Tekken 7 pozwoli zakupić postać Elizy w dniu 28 lipca. Warto zaznaczyć, że bohaterka NIE wchodzi w skład przepustki sezonowej oraz będzie wymagała wyłożenia prawdziwych pieniędzy na jej odblokowanie. Dodatek nie został jeszcze wyceniony, ale nie powinien zrujnować naszych portfeli.

Odnośnie samej bohaterki - pojawiła się ona pierwszy raz w darmowej i eksperymentalnej odsłonie Tekken Revolution. Teraz przy okazji siódmej odsłony serii powróciła wraz z nowym i przemodelowanym stylem walki, który charakterem przypomina trzon bijatyk 2D. Zarówno Eliza jak i Akuma pozwalają w zabawny sposób naginać reguły i dotychczasowe przyzwyczajenia wyrobione na przestrzeni lat przy grze w Tekkena!

Bohaterka korzysta ze specjalnych pasków energii, skacze w inny sposób niż reszta postaci oraz walczy się nią... dosyć specyficznie. Wojowniczka nie tylko potrafi strzelać różnymi promieniami, ale i cierpi na narkolepsję. Przez tę przypadłość Eliza potrafi zasnąć po wyprowadzeniu odpowiedniej komendy lub wykonaniu określonego ciosu. Poniżej wcześniejszy zwiastun prezentujący postać w akcji.

Tekken 7 - zwiastun postaci DLC Eliza

Źródło: Twitter (Harada_Tekken)

Tagi: Bandai Namco dlc Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo