Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.07.2017 08:50
Observer - mocny zwiastun zapowiada świetny horror
477V

Observer - mocny zwiastun zapowiada świetny horror

Observer to nowe dzieło polskiego studia Bloober Team, które dostarczyło wcześniej świetne Layers of Fear. Wczoraj poznaliśmy datę premiery oraz odtwórcę głównej roli, a dzisiaj pora na świetny zwiastun.

Observer zabierze nas do Krakowa 2084 roku i opowie historię jednego z agentów rządu, nazywanych Obserwatorami. Ich celem jest pilnowanie porządku. Protagonista potrafi wchodzić w umysły innych ludzi - w tym przypadku przestępców oraz ofiar i zdobywać w ten sposób potrzebne informacje. Główny bohater, w którego wcieli się Rutger Hauer (znany z Łowcy Androidów), poszukiwać będzie swojego syna.

Observer z datą premiery. Rutger Hauer wystąpi w grze

W Sieci pojawił się nowy zwiastun Observer, który prezentuje grę od najważniejszej strony. Już teraz widać, że będzie mogła pochwalić się wyjątkowym nastrojem, na który składa się świetna stylistyka, udźwiękowienie i odpowiednia dawka szaleństwa. Głos Rutgera Hauera dodatkowo zwiększa pozytywne wrażenie.

Observer na oficjalnym zwiastunie

Observer ma pojawić się 15 sierpnia 2017 roku czyli już za niecały miesiąc. Wydawcą na naszym rynku jest Techland. Wydawnictwo obiecało jakieś wydanie specjalne - nie wiadomo jednak czy tyczy się ono jedynie PC czy również PlayStation 4. Nie wiemy też co znajdzie się w takim wydaniu.

Tagi: