Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.07.2017 16:19
Śródziemie: Cień Wojny na prezentacji umiejętności Upiora
290V

Śródziemie: Cień Wojny na prezentacji umiejętności Upiora

Śródziemie: Cień Wojny podobnie jak poprzednik pozwoli nam na korzystanie z wyjątkowych umiejętności Upiora. W Sieci pojawiło się wideo, na którym został szerzej zaprezentowany.

Śródziemie: Cień Wojny to kontynuacja udanego Śródziemie: Cień Mordoru wydanego wcześniej na PlayStation 4. Twórcy postawili na rozbudowę mechanik znanych z poprzednika, więc będzie to całkiem bezpieczna kontynuacja działająca na zasadzie "więcej i lepiej". Ostatnio trafiliśmy na informację mówiącą o tym, że będziemy mogli przenieść swoich wrogów i popleczników z pierwszej części do drugiej.

Śródziemie: Cień Mordoru - Kuźnia Nemesis pozwoli przenieść naszych wrogów!

Śródziemie: Cień Wojny ma być znacznie większe od swojego poprzednika. Tyczy się to odwiedzanego świata, systemu Nemezis, uzbrojenia czy umiejętności bohatera. Dzięki nowemu materiałowi możemy sprawdzić jak prezentują się umiejętności Upiora, który naszemu bohaterowi towarzyszy od poprzedniej części. Dzięki niemu możemy rozbudować swoje ataki o rzucanie sztyletami czy strzelanie z łuku. Towarzysz pozwoli nam też na szybsze poruszanie się i wykonywanie potężnych ataków obszarowych. Wiele z nich zostało zaprezentowanych na poniższym wideo pochodzącym z kanału MKIceAndFire. Przypominamy, że gra ma posiadać teraz więcej elementów RPG, więc możemy spodziewać się o wiele większych możliwości w rozwijaniu postaci.

Śródziemie: Cień Wojny - wideo prezentujące umiejętności Upiora

Śródziemie: Cień Wojny da nam o wiele większy świat, co przełoży się też na używanie systemu Nemezis. Podobnie jak w poprzedniku, będziemy mieli do czynienia z hierarchią wśród wrogów, co będziemy mogli wykorzystać na własną korzyść. Likwidowanie bądź przejmowanie kontroli nad dowódcami zapewni nam panowanie w danym regionie - ten będzie kształtować się w zależności od plemienia jakie w nim przebywa. Oprócz tego pojawi się więcej stworzeń, które będziemy mogli wykorzystać do transportu czy atakowania wrogiej bazy. Wcześniej były to ogary, a teraz będziemy mogli dosiąść latającego draka, który potrafi zionąć ogniem.

Śródziemie: Cień Wojny ma pojawić się 10 października 2017.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1406523

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive