Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.07.2017 17:20
XCOM 2. Mnóstwo materiałów z War of the Chosen!
530V

XCOM 2. Mnóstwo materiałów z War of the Chosen!

XCOM 2 doczeka się świetnego dodatku, który wprowadzi do tytułu solidną dawkę nowej zawartości. Twórcy ponownie opowiadają o nadchodzącym War of the Chosen i przedstawiają zwiastun fabularny. Mamy też długie nagrania z czystej rozgrywki!

XCOM 2 już 29 sierpnia otrzyma największe rozszerzenie w historii gry. Twórcy sukcesywnie rozwijają swoje uniwersum i przygotowują dla graczy mnóstwo nowości. W ramach dodatku War of the Chosen otrzymamy nową fabułę i zmiany w systemie gry. Naszym zadaniem będzie zjednoczyć podzielone frakcje ludzi i wspólne stawić czoła nowemu zagrożeniu ze strony niezwykle niebezpiecznych Wybrańców.

XCOM 2. Poznajcie Żniwiarzy z rozszerzenia "War of the Chosen"

XCOM 2: War of the Chooen rzuci nas przeciwko najgroźniejszemu wyzwaniu na jakie do tej pory trafiła ludzkość. Przedstawiciele Wybrańców będą prowokować, przesłuchiwać i polować na naszych żołnierzy - wszystko to sprawi, że ich siła będzie dynamicznie rosnąć. My zostaniemy zmuszeni do odpowiedniego manewrowania naszą taktyką, aby płynnie dostosowywać się do zmieniających warunków.

XCOM 2: War of the Chosen - zwiastun misji Lost and Abandoned

 

Nie pozostaniemy jednak bezbronni. Do walki z wybrańcami ludzkość wystawi trzy nowe klasy. Wcielimy się w przedstawicieli The Reapers, Skirmishers i Templars Każda z nich będzie posiadała potężne zdolności heroiczne. Odwiedzimy również zupełnie nowe lokacje, jak podziemne tunele i lasy przemienione przez kosmitów, trafimy też do opuszczonych miast z czasów inwazji mającej miejsce w oryginalnym XCOM: Enemy Unknown.

XCOM 2 - zwiastun fabularny

Dodatek War of the Chosen będzie wymagał posiadania podstawowej wersji gry XCOM 2. Zapowiada się solidna porcja rozgrywki dla wszystkich sympatyków turowych strategii. Segment gier AAA zdaje się omijać tę konsolową niszę, ale na szczęście twórcy z Firaxis Games znowu udowadniają, że potrafią godnie reprezentować gatunek. Poniżej macie trwające blisko półtorej godzin nagranie prezentujące wiele nowości nadciągających do gry. Pamiętajcie - wojna z Wybrańcami rozpocznie się już w dniu 29 sierpnia! 

XCOM 2: War of the Chosen

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/12/everything-you-need-to-know-about-ps4s-xcom-2-expansion-war-of-the-chosen-out-29th-august/

Tagi: 2K Games playstation 4 the workshop wideo xcom 2