Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 13:47
Destiny 2 z nadmiarem fabuły
848V

Destiny 2 z nadmiarem fabuły

Destiny 2 ma o wiele bardziej skupiać się na fabule i ma być jej tyle, że będzie nam wychodzić bokiem. Twórcy uczą się na błędach "jedynki" i również ten element ma zostać poprawiony.

Destiny 2 po raz kolejny zabierze nas do wielkiego uniwersum stworzonego przez Bungie - twórców kultowego Halo znanego posiadaczom konsol Xbox. Kontynuacja ma naprawić wiele błędów poprzednika i być aktywnie przez długi czas wspierane. Zmieni się też charaktery gry - stanie się bardziej otwarta i nastawiona na elementy RPG. Jak będzie to wyglądać w praktyce przekonamy się całkiem niedługo w ramach otwartych testów beta.

Destiny 2. Polski zwiastun zdradza szczegóły otwartej bety!

Destiny 2 będzie miało w sobie o wiele więcej fabuły niż poprzednik. Tak dużo, że ma nam wyjść bokiem - przynajmniej tego chcieliby deweloperzy. Nie będzie więc sytuacji, w której treści fabularnej musieliśmy szukać w Internecie i w ten sposób sobie doczytywać. Twórcy chcą wypełnić świat, fundamenty którego postawili w pierwszej części. Czy się to uda okaże się po premierze, ale dobrze wiedzieć, że twórcom jeszcze zależy na tworzeniu dobrze napisanych historii. Pytanie tylko w jaki sposób ów fabuła będzie podana.

Destiny 2 ma pojawić się 6 września 2017 roku. Zanim to jednak nastąpi będziemy mogli przetestować sobie grę w ramach otwartych testów beta. Jednak ci którzy zamówią grę przed premierą uzyskają szybszy dostęp do testów, bo już 18 lipca. Reszta będzie musiała poczekać do 21 lipca. Wtedy będziemy mogli ocenić czy kontynuacja faktycznie będzie warta naszej uwagi - może jednak będzie to coś więcej niż ta sama gra z kilkoma zmianami i pogromem DLC.

Destiny 2 ze zwiastunem rozgrywki

 

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4