Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 10:22
Killing Floor 2 - startuje nowe wydarzenie
523V

Killing Floor 2 - startuje nowe wydarzenie

Killing Floor 2 przenosi akcję do wesołego miasteczka. W grze znajdą się więc gnijące klauny i inne dziwolągi. Będą też nowe skórki i kilka innych atrakcji.

Killing Floor 2 to gra z gatunku FPS nastawiona na kooperację sieciową, choć likwidować Zetów można też w pojedynkę. Gra trafiła jakiś czas temu do PlayStation Plus, więc wielu początkowo niezainteresowanych mogło ją sprawdzić. Z opiniami bywa różnie - jedni mówią, że po jakimś czasie robi się nudne, inni twierdzą że ze znajomymi jest sporo frajdy. Tak czy siak, do gry trafia kilka nowości!

Więcej informacji o Killing Floor 2

Mowa o nowym wydarzeniu jakim jest Summer SideShow. Trafimy do parku rozrywki w Tragicznym Królestwie i zmierzymy się z gnijącymi dziwolągami. To co prawda ci sami przeciwnicy w nowych skórkach, ale chyba miło dostać jakąś odmianę. W parku trafimy na nowe atrakcje - możemy sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy i zgarnąć nagrody. Możliwe będzie też utopienie rzygającego grubasa, czy trafić do wyjątkowego tunelu miłości.

Obok tego wszystkiego będziemy mogli skorzystać z dwóch nowych broni. SPX 464 Centerfire Rifle podobny jest do Winchestera, ale ma rzekomo lepszą lunetę i zadaje większe obrażenia. Będzie też strzelba HZ12 Multi-Action Shotgun - najnowszy wynalazek działu badań i rozwoju. Obok tego będziemy mogli też zdobyć nowe maski, które oczywiście nawiążą do klaunów i ogólnie cyrkowych atrakcji. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższym wideo. Wydarzenie trwa od wczoraj i potrwa do 8 sierpnia 2017 roku.

Killing Floor 2 ze zwiastunem nowego wydarzenia Summer SideShow

Wydarzenie Summer SideShow dla Killing Floor 2 zostanie wprowadzone po zainstalowaniu aktualizacji gry do wersji 1.08. Łatka waży 7,522 GB i poza wprowadzeniem wydarzenia naprawia jeszcze błędy z wyszukiwaniem graczy. Może teraz łatwiej będzie znaleźć towarzysza do zabawy. Oprócz tego do gry na dobre zostały wprowadzone tygodniowe wydarzenia - znajdziecie je w głównym menu po naciśnięciu "kwadratu". Co tydzień będziecie mogli wziąć udział w wymagającym trybie gry i zgarnąć wyjątkową nagrodę.

Źródło: www.killingfloor2.com/SummerSideshow17/

Tagi: galeria Killing Floor 2 playstation 4 Tripwire Interactive wideo

Nie przegap