Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.07.2017 18:59
GTA Online. Nowa zawartość i promocje
752V

GTA Online. Nowa zawartość i promocje

GTA Online zachęca do gry kolejnymi bonusami i nowościami. Fani czterech kółek otrzymają piękny, klasyczny samochód. Możecie też liczyć na nowy tryb zabawy, który skierowany jest do miłośników rzutek.

GTA Online może się poszczycić statusem jednej z najlepiej wspieranych gier obecnej generacji konsol. Cóż, trudno się dziwić skoro samo GTA V nieprzerwanie od 4 lat trzyma się niebezpiecznie blisko szczytów rankingów sprzedaży. Rockstar pochwaliło się kolejnymi nowościami, które trafią do wszystkich użytkowników biegających San Andreas

GTA Online. Nowa zawartość nadciąga do gry!

GTA Online otrzyma nowy klasyczny pojazd. Piękny samochód Grotti Cheetah Classic będzie pożądany przez wszystkich miłośników motoryzacji. Od trzech dekad to cudo bije rekordy i ustanawia nowe trendy w świecie gry. Auto jest do kupienia w Legendary Motorsport. Kupicie je już dzisiaj!

Do gry trafia też nowy tryb zabawy skupiony na rywalizacji do 10 graczy. Overtime Rumble będzie wariacją zabawy na temat tarczy do rzutek. Naszym zadaniem będzie trafić w najbardziej punktowane pole. Każde z nich będzie warte od 1 do 5 punktów i zadaniem gracza będzie odpowiednie wylądowanie pojazdem. Do dnia 17 lipca aktywność w Overtime Rumble nagrodzi Was podwójną ilością $ i RP.

Jeśli pragnęliście ruszyć ze swoim biurowym imperium to Rockstar przewidziało dla Was serię specjalnych zniżek. Przyszli prezesi wielkich firm nie powinni zwlekać. Logujcie się do GTA Online a zaoszczędzicie grube miliony!

  • Maze Bank West – 25% zniżki
  • Arcadius Business Center – 30% zniżki
  • Lombank West – 35% zniżki
  • Maze Bank Tower – 40% zniżki
  • Executive Office Garages & Custom Auto Shop - 25% zniżki
  • Executive Office Garage Renovations – 25% zniżki
  • Custom Auto Shop Renovations – 25% zniżki

Wszystkie nowości i zniżki są dostępne od dnia dzisiejszego! Poniżej zwiastun jednej z wcześniejszych aktualizacji o nazwie Gunrunning.

GTA Online - zwiastun Gunrunning

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/60239/The-Grotti-Cheetah-Classic-New-Overtime-Rumble-Mode-Latest-Bonuses-Now

Tagi: