Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.07.2017 14:54
Nioh dostanie drugie DLC jeszcze w tym miesiącu!
537V

Nioh dostanie drugie DLC jeszcze w tym miesiącu!

Nioh otrzymało niedawno pierwsze rozszerzenie fabularne. Przyjęło się ono tak dobrze, że twórcy postanowili wydać kolejne. Przed Wami pierwsze szczegóły na jego temat.

Nioh to świetna gra typu soulslike, która w odróżnieniu od gier wyprodukowanych przez From Software zabiera nas do średniowiecznej Japonii i pozwala wcielić się w samuraja. Sama gra zyskała sobie wiele bardzo przychylnych opinii, a po otrzymaniu DLC wprowadzającego nowy wątek fabularny, bronie i przeciwników stała się jeszcze lepsza. Tym bardziej, że obok rozszerzenia pojawił się tryb PvP.

Nie wiesz czy kupić DLC "Smok Północy" do Nioh? Sprawdź naszą recenzję!

Nioh otrzyma wkrótce kolejne rozszerzenie, co z pewnością ucieszy graczy, którzy zrobili w grze i w dodatku w zasadzie wszystko. Nowe rozszerzenie nazywać się będzie "Defiant Honor" i zabierze nas do Osaka Castle - najpotężniejszej twierdzy jaka powstała w erze Sengoku. Zmierzymy się z legendarnym wojownikiem Sanada Yukimura, którego celem jest zaatakowanie twierdzy Osaka Castle. Nasz bohater uda się do fortu wroga w celu odbicia Lady Marii.

Wraz z nowym rozdziałem walki Williama Adamsa pojawią się nowi przeciwnicy, uzbrojenie czy magiczne przedmioty. Obok tego pojawi się nowy poziom trudności i trofea dla systemu PlayStation 4. Wszystko to w całkowicie nowej lokacji i z nowymi zadaniami fabularnymi, ale również dodatkowymi.

Wspomniane rozszerzenie dostępne będzie od 25 lipca w cenie 42 złotych - tak jak poprzednie. Jeśli jednak posiadacie przepustkę sezonową, będziecie mogli oczywiście pobrać je za darmo. Jeśli nie, wciąż możecie ją zakupić. Przepustka sezonowa w cenie 104 złotych znajduje się tutaj. Tymczasem zapraszamy do galerii na pierwsze grafiki z pierwszego rozszerzenia. Zaraz pod treścią jest wideo przedstawiające początek zabawy z poprzednik DLC, czyli "Smok Pólnocy".

Nioh - początek DLC "Smok Północy" na materiale wideo

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/10/niohs-second-dlc-defiant-honor-detailed-ahead-of-its-25th-july-release-on-ps4/#sf96668727

Tagi: galeria nioh playstation 4 Sony Interactive Entertainment Team Ninja