Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.07.2017 09:48
Avengers Project będzie posiadało tryb wieloosobowy?
510V

Avengers Project będzie posiadało tryb wieloosobowy?

Avengers Project może doczekać się trybu wieloosobowego lub innego rodzaju funkcji sieciowych. Sugeruje to oferta pracy wystawiona przez studio Eidos Montreal, które chce rozbudować swój silnik o odpowiednią funkcjonalność.

Avengers Project zostało na początku tego roku zapowiedziane przez Marvel i Square Enix, które ma pod sobą zarówno Eidos Montreal jak i Crystal Dynamics. Oferta pracy wystawiona na oficjalnej stronie tego pierwszego sugeruje, że w grze o komiksowych bohaterach może pojawić się jakiś tryb wieloosobowy.

Marvel i Square Enix szykują gry powiązane z drużyną Avengers

Firma poszukuje programisty mogącego wykazać się doświadczeniem w tworzeniu kodu sieciowego, który mógłby zostać użyty w Dawn Engine - silnika, na którym ostatnio powstało Deus Ex - Rozłam Ludzkości. Wcześniej deweloperzy wspomnieli, że silnik ten będzie używany przy kolejnych produkcjach związanych z serią - ci nie pracują jednak nad kontynuacją, a obok Crystal Dynamics nad Avengers Project, o którym nie wiadomo zbyt wiele na ten moment. Zaimplementowanie trybu wieloosobowego w podobnej grze ma sens, zwłaszcza jeśli pomyślimy o kooperacji.

Avengers Project ujawnione na zapowiedzi wideo

 

Źródło: https://eidosmontreal.com/en/jobs/333

Tagi: Avengers Project Crystal Dynamics Eidos Montreal playstation 4 Square Enix