Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.07.2017 18:09
Dead by Daylight. Do gry trafi legendarny Michael Myers z filmowego Halloween
1393V

Dead by Daylight. Do gry trafi legendarny Michael Myers z filmowego Halloween

Dead by Daylight otrzyma w sierpniu nowy dodatek, który wprowadzi do gry kolejne postacie oraz nową mapę. Przygotujcie się na powrót morderczego Michaela Myersa z filmowej serii horrorów o tytule Halloween.

Dead by Daylight to naprawdę udany przedstawicieli sieciowych gier skupiających na asymetrycznej rywalizacji między graczami. O tym dlaczego warto dać temu tytułowi szansę przeczytacie w naszej recenzji.

Nasza recenzja Dead by Daylight

Dead by Daylight to asymetryczna gra sieciowa, w której jeden z użytkowników wciela się w potężnego mordercę, a reszta graczy stara się współpracować jako jego ofiary. Tytuł otrzyma kolaborację z filmowym Halloween i dzięki temu do tytułu trafi brutalny Michael Myers - przerażający antagonista znany z filmowego cyklu.

Dead by Daylight - zwiastun rozdziału Halloween

Wróci też znana z filmu Laurie Strode. Postacie będą posiadały specjalne perki i umiejętności. Laurie otrzyma chociażby możliwość jednorazowej ucieczki z rąk seryjnego mordercy. Nie obejdzie się również bez klimatycznej i odpowiedniej mapy nawiązującej do serii filmów - jej nazwa to The Haddonfield. Dodatek Halloween zadebiutuje w sierpniu. Nie znamy jeszcze dokładnego dnia premiery na PlayStation 4. W galerii znajdziecie pierwsze obrazki prezentujące nową zawartość.

Źródło: http://www.deadbydaylight.com/chapter2/#

Tagi: Behaviour Digital Dead By Daylight obrazki playstation 4 Starbreeze wideo