SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.07.2017 09:46
City of Brass - twórcy BioShock prezentują swoją nową grę!
700V

City of Brass - twórcy BioShock prezentują swoją nową grę!

City of Brass to nowe dzieło byłych pracowników Irrational Games - studia odpowiedzialnego za cenione BioShock. Po rozwiązaniu studia niektórzy z nich poszli swoją drogą. Wcześniej wydali niestety Submerged, a teraz szykują City of Brass.

City of Brass to nowa gra Uppercut Games - studia, które wcześniej popełniło chociażby słabe Submerged. W naszej recenzji gra dostała jedynie 2/10 z zaznaczeniem, że jedyną jej wątpliwą zaletą jest grafika.

Nasza recenzja Submerged na PS4 - gry od Uppercut Games

City of Brass to całkowicie nowa marka. Wcielimy się w złodzieja uzbrojonego w bułat oraz bicz i wylądujemy w tytułowym mieście. Grę cechuje ujęcie akcji w perspektywie pierwszej osoby i losowo generowany świat. W trakcie przygody zmierzymy się z wieloma przeciwnikami i przeszkodami. Tutaj przydatny okaże się bicz, który nie tylko pomoże nam w walce, ale również eksploracji. Możemy używać go do przeskakiwania przepaści bądź wyrwania przeciwnikowi broni. Trafimy też na skarby do zebrania oraz zagadki środowiskowe. Pułapki będziemy musieli wykorzystywać przeciwko wrogom. Poniżej znajdziecie zwiastun, na którym twórcy zaprezentowali nową grę pod kątem rozgrywki.

City of Brass - film z rozgrywki

Twórcy City of Brass obiecują też bogaty system rozwijania postaci. Znajdowane skarby mogą zapewnić nam dostęp do ulepszeń czy potężnych reliktów, których użyjemy u Dżina. Ten zaoferuje nam również trzy życzenia do spełnienia i jeśli będziemy chcieli, możemy wykorzystać ostatnie z nich do uwolnienia go, aby mógł nam pomóc w ostatniej walce w sercu tytułowego miasta.

City of Brass ma pojawić się w przyszłym roku. Twórcy jednak nie ujawnili jeszcze dokładnej daty premiery. Poniżej znajdziecie jeszcze galerię i zwiastun kinowy.

City of Brass - kinowy zwiastun

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/07/06/bioshock-vets-announce-city-of-brass-ps4-release-coming-in-2018/

Tagi: City of Brass galeria playstation 4 uppercut games wideo