Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 19:19
Gundam Versus. Nowy zwiastun i data premiery w Europie!
204V

Gundam Versus. Nowy zwiastun i data premiery w Europie!

Gundam Versus otrzymało w końcu dokładną datę premiery w Europie i dostało stosowny zwiastun skupiający na różnych trybach gry. Szykujecie się na masę akcji i rywalizację z ludźmi z całego świata!

Gundam Versus pojawi się w Europie dnia 29 września. Fani mangi i anime nie mają co narzekać, bo PlayStation 4 otrzymuje w ostatnim czasie coraz więcej gier na ich podstawie. Teraz usatysfakcjonowani zostaną fani wielkich robotów i jednej z najpopularniejszych serii o nich traktujących.

Gundam Versus. Trwający 14 minut zwiastun przedstawia 94 bohaterów!

Gundam Versus to dynamiczna gra akcji skupiająca na drużynowych walkach wieloosobowych. Tytuł pozwoli zasiąść za sterami 94 mechów i wcielić w popularnych bohaterów znanych z najróżniejszych serii cyklu Gundam.

Rozgrywka skupi się na walka 2vs2, gdzie będziemy brać udział w dynamicznych i efektownych pojedynkach. Możliwe też będą inne warianty. Trzon systemu przypominać będzie to co fani widzieli w dwóch odsłonach Dragon Ball Xenoverse.  Nie zabraknie sieciowych trybów, które będą korzystać z globalnego serwera, co pozwoli toczyć pojedynki z mieszkańcami innych kontynentów

Gundam Versus - zwiastun prezentujący tryby

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco Gundam Versus Namco Bandai playstation 4 wideo