Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 18:36
Everybody's Golf. Shu Yoshida wymiata w golfa w rozdzielczości 4K!
327V

Everybody's Golf. Shu Yoshida wymiata w golfa w rozdzielczości 4K!

Everybody's Golf otrzymało nowe wideo nagrane w wysokiej rozdzielczości 4K. Materiał pozwala też przyjrzeć się gościnnemu występowi jednego z najbardziej znanych prezesów Sony.

Everybody's Golf to już 12 odsłona popularnej wariacji golfa od Sony. Twórcy tym razem stawiają dużą uwagę na aspekty społecznościowe i poza samym sportem pozwolą biegać swobodnie po korcie oraz zachodzić w interakcję z innymi graczami.

Everybody's Golf przedstawia zwiastun wersji na PS4

Everybody's Golf zrobi też użytek z nadwyżki mocy PlayStation 4 Pro i zadziała w rozdzielczości 4K. Nowe wideo pozwala ocenić jak tytuł sprawdza się w ruchu oraz zobaczyć w akcji samego Shu Yoshidę. Popularnego prezesa Sony Worldwide Studios, którym będziemy mogli zagrać w pełnej wersji tytułu. Nie jest to jego pierwszy występ w grach, bo znana twarz Sony wystąpiła już wcześniej chociażby w niezależnej grze Super Time Force Ultra.

Everybody's Golf - rozgrywka w 4K z PS4 Pro

Everybody's Golf podobnie jak poprzednie odsłony będzie kolorową i zręcznością wariacją na temat golfa. Seria przez lata towarzyszy kolejnym konsolom Sony i teraz zadebiutuje w końcu na PlayStation 4. Nastąpi to już 30 sierpnia - właśnie wtedy gra będzie dostępna w Europie.

Źródło: YouTube (PlayStation Access)

Tagi: clap hanz Everybody's Golf playstation 4 playstation 4 pro Sony Computer Entertainment wideo