Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.07.2017 18:29
Iron Crypticle przeniesie nas do ery automatów arcade
281V

Iron Crypticle przeniesie nas do ery automatów arcade

Iron Crypticle to kolejna produkcja próbująca ożywić wspomnienia z ery automatów arcade. Wymagający twin stick shooter zadebiutuje już za kilka dni i pozwoli na wieloosobową zabawę przy jednej konsoli.

Iron Crypticle nie kryje inspiracji klasycznymi grami z lat 80/90. Twórcy są fanami tamtego okresu i gier, które wówczas debiutowały. Dlatego ich najnowsza produkcja przesiąknięta jest nie tylko klimatem, ale i stylem dawnych hitów ogrywanych na automatach arcade.

Iron Crypticle pojawi się na rynku już niedługo, bo w dniu 11 lipca. Fani otrzymają kolejnego przedstawiciela gatunku twin stick shooterów, który w wymagający sposób przetestuje ich zręczność. Średniowieczny klimat fantasy czerpie garściami z takich kultowych gier jak Ghosts and Goblins. Twórcy obiecują wysoki poziom trudności i uzależniającą rozgrywkę. Tytuł zaoferuje lokalny tryb wieloosobowy dla 4 graczy jednocześnie przy jednej konsoli.

Iron Crypticle - zwiastun

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/05/smash-tv-gauntlet-inspired-medieval-twin-stick-shooter-iron-crypticle-fires-onto-ps4-this-month/

Tagi: iron crypticle playstation 4 Tikipod wideo