Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.07.2017 17:25
Little Witch Academia: Chamber of Time. Przygotujcie się na niezłą dawkę potężnej magii!
525V

Little Witch Academia: Chamber of Time. Przygotujcie się na niezłą dawkę potężnej magii!

Little Witch Academia: Chamber of Time to adaptacja całkiem popularnego serialu anime. Widzowie z zachodu mogą go oglądać za sprawą telewizji Netflix. Teraz fani będą mogli zagrać w pełnoprawną grę o przygodach swoich ulubionych bohaterek uczęszczających do magicznej szkoły.

Little Witch Academia: Chamber of Time opowiada historię przeciętnej nastolatki, która została zainspirowana przez potężną wiedźmę i zakochała się w magii. Atsuko Kagari pragnie iść w ślady swej idolki i aby tego dokonać zapisuje się do Luna Nova Magical Academy. Jest to prestiżowa szkoła dla młodych dziewczyn próbujących zostać prawdziwymi wiedźmami. Tam zaprzyjaźnia się z innymi dziewczętami, z którymi niejednokrotnie wplątuje się w niezłe tarapaty i przygody.

Little Witch Academia: Chamber of Time zostało zapowiedziane w Europie za sprawą Bandai Namco. Tytuł trafi na półki sklepowe na początku 2018 roku i będzie grą z gatunku jRPG. Produkcja opowie własną historię oderwaną od materiału źródłowego. Oczywiście wcielimy się w znane z anime bohaterki i będziemy przeżywać przygody pełne magii i czarów. Rozgrywka skupi się na walce z przerażającymi potworami a śmiercionośne zaklęcia będziemy rzucać w stylu nawiązującym do gier beat'em up

Poniżej pierwszy zwiastun a w galerii traficie na pierwsze obrazki. Trzeba przyznać, że gra wygląda ślicznie i nieobeznana osoba mogłaby mieć problem, aby odróżnić ją od serialu anime.

Little Witch Academia: Chamber of Time - zwiastun Turn the magic on

Źródło: https://www.bandainamcoent.eu/news/2017/07/03/announced-little-witch-academia-chamber-of-time-for-playstation-4-and-steam/6250

Tagi: Bandai Namco Little Witch Academia: Chamber of Time playstation 4 wideo