SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.06.2017 17:56
Past Cure. Thriller w klimatach science fiction zapowiedziany na PS4
499V

Past Cure. Thriller w klimatach science fiction zapowiedziany na PS4

Past Cure opowie historię bohatera, którego wbrew woli zamknięto na 4 lata, aby przeprowadzać na nim niehumanitarne eksperymenty. Zwiastun fabularny zapowiada tajemniczą przygodę z ciekawą intrygą w tle.

Past Cure zostało zapowiedziane na PlayStation 4. Tytuł zadebiutuje na rynku do końca roku i tworzony jest przez niewielkie studio niezależne Phatonm8. Grupa 10 osób jest niezwykle dumna ze swojego projektu i obiecuje wysoką jakość efektu końcowego.

Past Cure jest thrillerem w klimatach science fiction. Główny bohater będzie dysponował specjalnymi mocami, jak telekineza. Motywem jego działań stanowi zemsta za uwięzienie na 4 lata w dziwnej placówce, gdzie przeprowadzano na nim dziwne eksperymenty. Naszym zadaniem będzie odkryć tajemnice stojące za tymi wydarzeniami i dopaść odpowiedzialnych za to oprawców.

Past Cure - zwiastun fabularny 

Produkcja będzie liniową grą, w której nie zabraknie otwartych wymian ognia oraz etapów skradankowych. Bohater będzie cierpiał na nawracające wizję, które przeniosą gracza w wymiar snów. Tam stawimy czoła tajemniczym bestiom. Warto też wspomnieć o współpracy z zawodnikami MMA, których ruchy i style walk zostały zeskanowane za pomocą trójwymiarowej technologii motion capture.

Gra zadebiutuje w czwartym kwartale roku i będzie dostępna również w fizycznej, pudełkowej dystrybucji.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/06/28/exact-revenge-on-those-who-experimented-on-you-in-tense-ps4-sci-fi-thriller-past-cure/

Tagi: Past Cure phantom8 playstation 4 wideo