Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.06.2017 19:46
Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostępne jako samodzielne wydanie
1184V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostępne jako samodzielne wydanie

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępne jako samodzielna gra niewymagająca posiadania Call of Duty: Infinite Warfare. Jeśli więc nie byliście przekonani do ostatniej odsłony serii, ale chcieliście wrócić do odświeżonej "czwórki" to właśnie możecie to zrobić.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered miało pierwotnie nie być dostępne osobno w sprzedaży i być jedynie dodatkiem do najnowszej części serii. Ostatnie plotki zdradziły jednak, że Activision planuje wprowadzić możliwość kupienia gry osobno. Teraz nadszedł ten dzień.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - samodzielna premiera w tym miesiącu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to odświeżona część przełomowej odsłony serii, która swego czasu wywróciła gatunek FPS do góry nogami i stała wzorem do naśladowania przez kolejne lata. Twórcy odwalili kawał świetnej roboty gruntownie odrestaurowując kultowy tytuł. Jeśli mieliście ochotę wrócić wspomnieniami do tej gry i zapoznać się z jej nowym wcieleniem to właśnie nadarzyła się świetna okazja, aby to uczynić. Tytuł nie wymaga już posiadania Call of Duty: Infinite Warfare i jest dostępny do kupienia w samodzielnej formie za pośrednictwem PS Store oraz pudełkowego wydania w sklepach. Dostaliśmy z tej okazji nowy zwiastun.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - zwiastun samodzielnego wydania

Gra w sprzedaży jako samodzielne wydanie pojawi się 24 czerwca.

Źródło: Facebook (Call of Duty)

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered playstation 4 Raven Software wideo