Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.06.2017 18:30
.hack//G.U Last Recode trafi na zachód! Mamy pierwszy zwiastun
334V

.hack//G.U Last Recode trafi na zachód! Mamy pierwszy zwiastun

.Hack//G.U Last Recode trafi na zachód. Bandai Namco ogłosiło, że zremasterowany zestaw tytułów dotrze do graczy z Europy i opublikowało z tej okazji pierwszy zwiastun.

.hack//G.U Last Recode trafi na zachód - nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie zachodniej premiery. Twórcy wypuszczą swoją odświeżoną składankę jeszcze pod koniec tego roku.

.hack//G.U. Last Recode. Bandai Namco rejestruje znak towary w Europie

.Hack//G.U Last Recode to zestaw trzech gruntownie odświeżonych gier osadzony w popularnym uniwersum .hack//. Trylogia zostanie upiększona oraz doczeka się zmian w systemie rozgrywki oraz nowej zawartości. Wszystko po to, aby obcowanie z grami przypominało doznania oferowane przez współczesne tytuły.

.Hack//G.U Last Recode - pierwszy zwiastun

.Hack//G.U Last Recode to zestaw gier jRPG stworzonych przez studio CyberConnect2. Produkcje opowiadają o losach Haseo, który jest użytkownikiem popularnej gry MMO i bada sprawę tajemniczej przypadłości. Ta sprawia, że ludzie zapadają w śpiączkę - jedną z ofiar jest przyjaciółka głównego bohatera. Wszystko to prowadzi do tajemniczej anomalii komputerowej oraz złowrogiego użytkownika o pseudonimie Tri Edge.

Składanka zadebiutuje na PlayStation 4 pod koniec roku - nie znamy dokładnego dnia debiutu.

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: .hack//G.U. Last Recode Bandai Namco CyberConnect2 PlayStation 4 wideo