Tomek Alicki Tomek Alicki 18.06.2017 14:18
Deadpool 2 oficjalnie rozpoczyna produkcję
639V

Deadpool 2 oficjalnie rozpoczyna produkcję

Nareszcie rozpoczęły się prace nad Deadpoolem 2. Razem z oficjalnym startem produkcji, dostaliśmy pierwsze zdjęcie z planu. 

Po raz kolejny zawdzięczamy drobne nowości aktywnym kontom w mediach społecznościowych. Tym razem chodzi o Ryana Reynoldsa, który wrzucił wczoraj zdjęcie swojej postaci w znanej nam z pierwszej części lokacji. 

Jack Kesy dołącza do obsady Deadpoola 2

Zapowiada się powrót do siedziby X-Menów. W Deadpoolu bohater śmiał się, że w środku nikogo nie ma, zupełnie jakby produkcji nie było stać na mieszkańców wielkiej siedziby. Teraz pieniędzy powinno być znacznie więcej, po imponującym sukcesie jedynki, chociaż post Reynoldsa nie sugeruje wielkich zmian. 

Najważniejsze jednak, że po wszystkich tych wariacjach i plotkach, po doborze odpowiedniej obsady oraz przekomarzaniu się Deadpoola Wolverinem, przyszedł czas na zdjęcia. Możemy w najbliższym czasie spodziewać się kolejnych doniesień z planu.

Premiera filmu 1 czerwca 2018. 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/deadpool/deadpool_2/deadpool-2-officially-kicks-off-production-with-a-return-trip-to-the-x-mansion-a151858

Tagi: 20th Century Fox deadpool 2 Ryan Reynolds x-men