SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.06.2017 12:10
Knack 2 z prezentacją rozgrywki kooperacyjnej!
375V

Knack 2 z prezentacją rozgrywki kooperacyjnej!

Knack 2 zapowiada się o wiele lepiej niż pierwsza odsłona, która zebrała słabe oceny. Twórcy jednak przywracają markę i obiecują ogromną poprawę jakości. Tym samym na E3 zaprezentowali również rozgrywkę dla dwóch graczy.

Knack 2 ma być pod każdym względem lepsze od poprzednika. Nie tylko będzie ciekawsza poprzez zastosowane rozwiązania, ale dopieszczona pod względem technicznym - tak przynajmniej twierdzą sami twórcy, którzy mają przed sobą trudne zadanie przekonania zniechęconych graczy.

Knack 2 wygląda lepiej niż poprzednik

Knack 2 będzie oferowało rozgrywkę dla dwóch graczy na jednym ekranie. Według zaprezentowanego fragmentu rozgrywki, ataki będzie można łączyć, dzięki czemu uzyskamy nowe możliwości - jak choćby posługiwanie się mieczem, czy wystrzeliwanie małych elementów jak z automatycznej broni. Kontynuacja skupi się też bardziej na elementach platformowych. Na przestrzeni poziomów trafimy na wiele przeszkód do ominięcia i ukrytych miejsc do zwiedzenia. Ważna będzie spostrzegawczość i umiejętność znajdowania rozwiązań.

Knack 2 na wideo z E3 2017

Knack 2 ma wylądować na PlayStation 4 5 września 2017 roku i kosztować 159 złotych. 

Tagi: e3 2017 knack 2 playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio wideo