Daniel Stroński Daniel Stroński 12.06.2017 22:59
Starlink: Battle for Atlas - modele samolotów przenoszą się do gry
450V

Starlink: Battle for Atlas - modele samolotów przenoszą się do gry

Starlink: Battle for Atlas planuje przenieść figurkowe gry na nowy poziom. Teraz modele statków kosmicznych będziemy budować prosto na naszym padzie i zwiedzać nimi obce planety!

Starlink: Battle for Atlas planuje przenieść filozofię Skylandersów do kosmicznego shootera sieciowego. Nie kupimy jednak gotowych modeli statków kosmicznych, a złożymy je sami - kupując fizyczne części lub cyfrowe elementy w grze.

Skylandersów w tym roku nie będzie

Starlink: Battle for Atlas stawia na wolność w przemierzaniu otwartego kosmosu. Naszym zadaniem będzie obrona  klejnotu Plejad - Atlasa. Przeciwnikiem jest Legion - hordy kosmicznych potworów, które mają tylko jeden cel - niszczyć wszystko na swojej drodze. Misja ta rzuci nas na dziesiątki, jeśli nie setki różnorodnych planet i to właśnie tu najbardziej mamy poczuć wspomnianą wolność.

Starlink: Battle for Atlas - zwiastun

Daniem głównym jest tu oczywiście budowanie własnego statku. Ten zbudujemy z prawdziwych elementów, które dostaniemy wraz z fizyczną wersją gry. Poszczególny elementy naszej maszyny wymienimy nawet w locie! Modyfikacjom ma podlegać wszystko - od skrzydeł i kadłuba, przez bronie, na pilocie kończąc. Dodatkowe części nabędziemy w fizycznej lub cyfrowej formie, jednak na temat ich cen na razie niczego nie powiedziano.

Premiera planowana jest na jesień 2018 roku.

Tagi: e3 2017 PlayStation 4 Starlink: Battle for Atlas Ubisoft ubisoft toronto wideo