Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.05.2017 12:49
Star Wars Battlefront 2 - czego możemy spodziewać się po EA Play?
742V

Star Wars Battlefront 2 - czego możemy spodziewać się po EA Play?

Star Wars Battlefront 2 będzie jedną z najciekawszych prezentacji EA Play, które trwać będzie na chwilę przed tegorocznym E3. W Sieci pojawiają się pierwsze przecieki odnośnie tego, co zostanie zaprezentowane.

Star Wars Battlefront 2 ma być o wiele większym projektem niż poprzednia część. Twórcy obiecują poprawić bolączki poprzednika i wprowadzić do gry kampanię dla jednego gracza, która opowie całkiem nową historię osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nad grą pracują trzy studia należące do Electronic Arts. DICE odpowiedzialne jest za warstwę techniczną i tryb wieloosobowy, EA Motive zajmuje się fabułą a Criterion pojazdami i wszystkim co z nimi związane.

Twórcy Star Wars Battlefront 2 opowiadają o tworzeniu nowej opowieści

Podejrzewa się, że na tegorocznym EA Play zaprezentowana zostanie zarówno kampania jak i tryb wieloosobowy Star Wars Battlefront 2. W Sieci pojawił się zrzut ekranu przedstawiający menu wyboru postaci. Wraz z tym pojawiła się wiadomość, która zapowiada co czeka nas w tym trybie.

Możliwe będzie granie również bohaterami - po jednym na każdą stronę konfliktu. Pojawią się nowe możliwości w poruszaniu się - będzie można wykonywać przewroty w każdym kierunku. Obecne będą też pojazdy na każdy rodzaj terenu. Za punkty zdobywane w rozgrywkach będziemy mogli zdobyć nowych bohaterów, pojazdy czy wyjątkowe postacie. Pojawią się 4 klasy, które będą takie same po obu stronach. Będzie też nowy rodzaj tarczy, który w inny sposób zapewni nam ochronę (jak bańka).

W społeczności pojawiły się podejrzenia, że powyższy obrazek nie jest prawdziwy, ale zmieniło się po udostępnieniu wideo, na którym zaprezentowano materiał zza kulis. Widać na nim fragmenty rozgrywki i tym samym podobieństwo interfejsu do tego powyżej. Przedstawiciele Electronic Arts nie chcą jednak udzielić głosu w sprawie przecieków czy jakichkolwiek domniemań.

Star Wars Battlefront 2 na zakulisowym materiale

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada 2017 roku. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun w języku polskim. Oficjalnych materiałów z rozgrywki jeszcze nie było, pozostaje więc poczekać na EA Play, które odbędzie się na przestrzeni 10-12 dni czerwca, czyli na moment przed E3, które trwać będzie 13-15 czerwca.

Star Wars Battlefront 2 na pierwszym zwiastunie

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2017/05/30/science-fiction-weekly-starcrawlers.aspx

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts PlayStation 4 star wars battlefront ii