Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.05.2017 19:29
Śródziemie: Cień Wojny. Godzina rozgrywki przedstawia nowe elementy
798V

Śródziemie: Cień Wojny. Godzina rozgrywki przedstawia nowe elementy

Śródziemie: Cień Wojny otrzymało materiał wideo, na którym twórcy skupili się na ukazaniu w dokładniejszy sposób jednej z nowości.

Śródziemie: Cień Wojny pokazuje swe wdzięki na nowym materiale. Twórcy przygotowali specjalną audycję wideo, na której nie tylko pokazywali długie fragmenty z gry, ale i odpowiadali na pytania fanów. Dzisiaj możemy obejrzeć zapis z tego wydarzenia.

Śródziemie: Cień Wojny. Nowy materiał prezentuje atak na wrogie fortecy

Śródziemie: Cień Wojny otrzymało nowy materiał wideo trwający przeszło godzinę. Możemy na nim obejrzeć jak wygląda część nowości zmierzających do gry i elementy odróżniające przygotowywany tytuł od jego poprzednika. Na pierwszy ogień idzie otwarty świat - twórcy rozglądają się ukazując piękne krajobrazy i posterunki, które można zaatakować. Nie zabraknie misji pobocznych, fabuły i oczywiście masy poukrywanych znajdziek oraz sekretów czekających na odkrycie. Twórcy skupili się teraz na ataku na wrogą fortecę. Poniżej zapis nagrania z serwisu Twitch

Śródziemie: Cień Wojny - godzina materiału z gry

Śródziemie: Cień Wojny pod wieloma względami będzie rozbudowane na tle poprzednika. Tytuł będzie większy i lepiej przemyślany na wielu płaszczyznach. System Nemezis pozwoli nam przejmować teraz wrogie posterunki przeprowadzając na nie brutalne szarże z wykorzystaniem własnej armii lub poprzez cichą eliminację zagrożenia. Długie wideo przedstawia proces zarządzania naszymi jednostkami oraz wybieranie celów. Przejmowanie fortec będzie na pewno jednym z ważnych czynników całej produkcji i twórcy przywiązują do tego aspektu dużo uwagi.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje na rynku 22 sierpnia. Gra będzie wspierała konsolę PlayStation 4 Pro.

Źródło: https://www.twitch.tv/videos/147383156

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive