Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.05.2017 18:32
PlayStation E3 Experience 2017 zostało zapowiedziane
639V

PlayStation E3 Experience 2017 zostało zapowiedziane

Sony Interactive Entertainment America ogłosiło plan inicjatywy PlayStation E3 Experience - będzie to specjalne wydarzenie, które pozwoli oglądać konferencję E3 na wielkich ekranach kin. Niestety dotyczy to tylko graczy mieszkających w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Gracze z Stanów Zjednoczonych i Kanady będą mogli wziąć udział w bardzo ciekawiej inicjatywie. Sony pozwoli użytkownikom obejrzeć swoją konferencję E3 na ekranach kin. Osoby zainteresowane będą mogły wybierać spośród 85 punktów, które wezmą udział w wydarzeniu i w dniu 12 czerwca zaczną transmitować na żywo konferencję. Bilety są darmowe i będzie je można zaklepać w dniu 30 maja w tym miejscu.

Sony nauczyło się, by nie zapowiadać swoich gier zbyt wcześnie

Osoby wybierające się do kina mogą liczyć na ekskluzywny plakat i kartę kolekcjonerską PlayStation #76. Uczestnicy dostaną również pakiet cyfrowych prezentów do pobrania z PlayStation Store - nie podano jednak szczegółów czym dokładnie będą te upominki. Wejście do kina będzie ograniczone do osób, które ukończyły 17 lat.

Nam pozostaje pozazdrościć, że Sony nie organizuje podobnych inicjatyw u nas. Jest to na pewno ciekawe urozmaicenie oglądania tak ważnego dla graczy wydarzenia i podziwiania nadciągających zapowiedzi.

Źródło: https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2017/e3experience/

Tagi: PlayStation E3 Experience 2017 Sony Interactive Entertainment America