Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 18:18
Titanfall 2. Zwiastun z rozgrywką dodatku "Monarch's Reign"
469V

Titanfall 2. Zwiastun z rozgrywką dodatku "Monarch's Reign"

Jednym z najbardziej wyróżniających i pozytywnych aspektów Titanfall 2 jest zdecydowanie świetne wsparcie producenta. Tytuł za kilka dni otrzyma kolejny dodatek, więc twórcy przedstawiają nowości na zwiastunie z elementami rozgrywki.

Titanfall 2 już za kilka dni dostanie kolejny dodatek. Fani w ramach DLC Monarch's Reign będą mogli uzyskać dostęp do nowego Tytana o nazwie Monarch. Jest to niezwykle unikalna maszyna z specjalnym systemem ulepszeń, który zmienia się podczas rozgrywki - zadaniem gracza jest przeżyć na tyle długo, by Monarch mógł nabrać ostatecznej formy.

Titanfall 2 z zapowiedzią dodatku Monarch's Reigns

W skład dodatku Monarch's Reign wejdą też dwa płatne tytany - Ronin i Tone Prime. Dojdą także nowe kamuflaże i płatne elementy kosmetyczne, a wszyscy gracze dostaną dostęp do mapy Relic. Ta pojawiła się w pierwszej odsłonie gry - teraz została odrestaurowana i odpowiednio przystosowana do Titanfall 2. Część szykowanych nowości przedstawia zwiastun, na którym możemy podziwiać nową lokację oraz potężnego Tytana Monarch.

Titanfall 2 - zwiastun rozgrywki z dodatku Monarch's Reign

Titanfall 2 otrzyma rozszerzenie Monarch's Reign już 30 maja. Dostęp do nowej areny i tytana Monarch będzie darmowy dla wszystkich graczy posiadających egzemplarz gry.

Źródło: YouTube (Titanfall 2)

Tagi: Electronic Arts playstation 4 Respawn Entertainment titanfall 2 wideo