Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.05.2017 22:41
Trylogia Crasha - na potrzebę remasterów odtworzono klasyczne okładki!
1767V

Trylogia Crasha - na potrzebę remasterów odtworzono klasyczne okładki!

Trylogia Crasha zajmuje w sercach fanów PlayStation szczególne miejsce. Każdy fan Jamraja rozpozna z daleka okładki każdej z odsłon stworzonych przez Naughty Dog. Z okazji zbliżającej się premiery, Vicarious Visions postanowiło odświeżyć oryginalne okładki każdej z gier.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się już 30 czerwca. Vicarious Visions odnowi tym samym całą trylogię Crasha, którą pierwotnie stworzyło Naughty Dog na zlecenie Universal za pieniądze Sony. Każda odsłona zostanie odpowiednio podrasowana graficznie, a Crash Bandicoot dodatkowo otrzyma mechaniki znane z późniejszych odsłon jak chociażby punkty zapisu zamiast wpisywania wyjątkowo długich kodów.

Ostatnio pokazano nam nową okładkę gry, a dzisiaj... prawdziwy rarytas wyładowany sentymentem do starych, dobrych czasów. Okładki pierwszych trzech odsłon z PlayStation zostały narysowane na nowo, nie zmieniając w nich nic poza stylem. I wygląda to niesamowicie. Jeśli kiedykolwiek ktoś postanowi wydać odnowione gry osobno, to... chyba ma moje pieniądze drugi raz. Zresztą, zobaczcie sami:

Jeśli zastanawia was dlaczego nie kojarzycie okładki Crash Bandicoot: Warped, odpowiadamy - bo Europa miała inną okładkę. Czy lepszą niż amerykańska? Naszym zdaniem tak. Ale z gustami jest jak z pośladkami - każdy ma własne.

Na koniec ważna informacja - w piątek zobaczymy pierwszy pokaz rozgrywki z Crash Bandicoot: Warped w odświeżonym wydaniu. Którą planszę powinni według was pokazać na początek?

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 Vicarious Visions