Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 19:10
Get Even opóźnione z powodu zamachu w Manchester
1187V

Get Even opóźnione z powodu zamachu w Manchester

Get Even miało zadebiutować na rynku w najbliższy piątek. Tak się jednak nie stanie z powodu ostatnich tragicznych wydarzeń mających miejsce w mieście Manchester.

Get Even zostało opóźnione na dzień 23 czerwca. Powodem jest wczorajsza tragedia mająca miejsce w Manchester, gdzie doszło do ataku terrorystycznego i wybuchu po koncercie artystki Ariany Grande. Zginęły 22 osoby a 59 zostało rannych.

Get Even - twórcy opowiadają o tworzeniu wyjątkowej fabuły

Namco Bandai postanowiło opóźnić premierę w ramach wyrażenia szacunku wobec wszystkich ofiar i osób dotkniętych wczorajszą tragedią. Firma jednocześnie złożyła głębokie kondolencję rodzinom.

Get Even to produkcja gliwickiego studia The Farm 51. Jest to gra z gatunku FPS mocno stawiająca na ciężki klimat i atmosferę grozy psychologicznego thrilleru. Pozycja miała zadebiutować 26 maja, ale tak się nie stanie. Spowodowane jest to kontrowersyjną tematyką gry, która w zestawieniu z obecnymi wydarzeniami mogłaby urazić wiele osób i wywołać niepotrzebne pobudzenie. Chodzi głównie o scenę, w której musimy uratować zakładniczkę z podłożonym ładunkiem wybuchowym.

Get Even - zwiastun przedstawiający mroczny thriller

Źródło: https://www.gamereactor.eu/news/537903/Get+Even+delayed+after+attack+in+Manchester/

Tagi: Bandai Namco get even PlayStation 4 The Farm 51 wideo