Daniel Stroński Daniel Stroński 20.05.2017 10:55
Marvel Heroes Omega. Twórcy przepraszają i oddają walutę na dodatkową postać
605V

Marvel Heroes Omega. Twórcy przepraszają i oddają walutę na dodatkową postać

Marvel Heroes Omega, czyli komiksowe Diablo free-to-play, we wtorek trafi na PS Store, ale jeśli już gracie, możecie zaklepać sobie dodatkową postać!

Marvel Heroes Omega będzie dostępne dla wszystkich bez dodatkowych opłat od wtorku, ale jeśli kupiliście Founder's Pack (czyli paczkę z postaciami i specjalną walutą) albo dostaliście zaproszenie do obecnej bety, możecie grać już od tego tygodnia. W grze wybieramy jedną z postaci komiksów Marvela i rozwijamy ją w hack'n'slashowym stylu z wszystkimi zaletami i wadami gatunku MMO.

Więcej o Marvel Heroes Omega w naszej bazie gier

Jest to darmowa produkcja, więc deweloper stara się przekonać graczy do mikrotransakcji albo skazuje na farmienie. Niestety, chociaż w pierwszej konsolowej becie gry dodatkowe postacie kosztowały odpowiednio 200, 400 i 600 Eternity Spliters (te wypadają z przeciwników, inną opcją jest nabycie postaci za walutę G dostępną za prawdziwą gotówkę), w obecnej becie (tym razem postępy już nie zostaną zresetowane) zostały podwyższone do odpowiednio 250, 525 i 775 Spliterów. Problem w tym, że po ukończeniu prologu dostaje się 400 Splinterów, by kupić sobie jedną (lub dwie) postacie, a teraz można kupić tylko jedną i to tę najtańszą.

Gracze wyrazili swoje oburzenie w Internecie, a deweloper szybko obwieścił na Twitterze, że sprawę naprawi:

Jeśli zalogujecie się do końca tego weekendu, otrzymacie 500 dodatkowych Splinterów. Nie wiadomo, jak rozwiąże się sprawa nagrody za prolog, gdy gra będzie już dostępna dla wszystkich we wtorek, ale prawdopodobnie nagrodą będzie właśnie 525 Splinterów.

Jak ceny te przekładają się na postacie? Herosi są dość zbalansowani i ich cena ma wpływ przede wszystkim na ich popularność. Ci mniej znani (Nova, Angela) kosztują 250 Splinterów, bardziej znani (Hulk, Wolverine, Luke Cage) wymagają już 525 sztuk, a tych najpopularniejszych (Deadpool, Spider-Man) wyceniono na 775 odłamków.

Pamiętajcie jednak, że wszystkie z 38 dostępnych postaci można testować za darmo aż do 10. poziomu doświadczenia.

Marvel Heroes Omega - zwiastun

 

Źródło: Twitter (@MarvelHeroes)

Tagi: Disney gazillion marvel heroes omega Marvel playstation 4