Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.05.2017 20:56
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Krótki zwiastun przybliża złoczyńców
974V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Krótki zwiastun przybliża złoczyńców

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest coraz bliżej i pojawi się już w przyszłym miesiącu. Activision opublikowało nowy zwiastun, na którym przybliżono sylwetki najważniejszych wrogów Crasha.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje pod koniec następnego miesiąca w dniu 30 czerwca. Niedawno poznaliśmy oficjalną okładkę gry, która udekorowana została śliczną dla oka grafiką i wyraźnym zaznaczeniem, że mamy do czynienia z pakietem trzech gier.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Okładka robi wrażenie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostało odświeżone przez studio Vicarious Visions. Nie jest to pierwszy kontakt pracowników z tym bohaterem. Firma w przeszłości stworzyła poboczne odsłony na przenośne konsole Nintendo. W ostatnim czasie przygotowała także poziomy inspirowane serią, które trafiły do Skylanders Imaginators, gdzie Crash Bandicoot i Doktor N.Cortex byli dostępni w formie grywalnych postaci.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to pakiet zawierający w sobie trzy pierwsze i najbardziej cenione gry z serii stworzone pierwotnie przez utalentowane studio Naughty Dog. Nowy producent gruntownie odświeżył grafikę i muzykę. Poprawiono także sterowanie i detekcję kolizji oraz dodano wyzwania czasowe dla pierwszej odsłony. Reszta pozostanie bez zmian, w tym główne starcia z bossami, o których przypomina nowy zwiastun.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun ukazujący złoczyńców

Jeśli graliście kiedyś w Crasha na pierwszym PlayStation to na pewno kojarzycie ikonicznych wrogów. Zwiastun ukazuje potyczki ze wszystkich trzech odsłon i przypomina o najbardziej zatwardziałych przeciwnikach, których Crash spotkał podczas swej przygody.

Wydawca od kilku tygodni cyklicznie publikuje materiały wideo przedstawiające odrestaurowane poziomy. Już niedługo sami będziemy mogli ocenić, jak studio wywiązało się z odświeżenia legendy i czy seria nadal posiada swój urok, którym czarowała graczy sprzed 20 lat. Warto nadmienić, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy będzie dostępne w niższej i stosunkowo niskiej cenie ustalonej na pułapie około 149 zł.

Źródło: YouTube (Crash Bandicoot)

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions wideo