Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.05.2017 18:32
Impact Winter. Nowy zwiastun przedstawia zamarznięty świat
440V

Impact Winter. Nowy zwiastun przedstawia zamarznięty świat

Impact Winter to postapokaliptyczna gra, która skupi na elementach przetrwania. Tytuł przedstawi historię ludzi, którzy muszą walczyć z konsekwencjami kosmicznej katastrofy.

Impact Winter przedstawi los ludzi, którzy żyją na mroźnej ziemi. W planetę uderzyła asteroida, a skutki tego wydarzenia odmieniły kompletnie klimat. Kataklizm sprawił, że w atmosferę wzbiło się mnóstwo pyłu. Ten zaczął skutecznie blokować promienie słoneczne i nastała epoka lodowcowa.

Impact Winter, czyli jak przetrwać po uderzeniu asteroidy

Impact Winter opowie pełną tragedii i dramatu historię mieszkańców. Tytuł skupi się także na eksploracji i zbieraniu surowców w celu przetrwania. Będziemy musieli wytrzymać 30 dni w zdewastowanych pustkowiach i miastach. Po tym czasie przybędzie pomoc - a przynajmniej tak twierdzi tajemnicza audycja nadawana przez radio.

Impact Winter - Zamarznięty świat na nowym zwiastunie

Zniszczony świat to nie tylko niebezpieczny klimat, ale i agresywne zwierzęta, które również starają się za wszelką cenę przeżyć. Gracz będzie musiał zarządzać społecznością i rozbudowywać swoją bazę, aby uchronić mieszkańców przed śmiercią. Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku na PlayStation 4 - nie znamy dokładnego dnia debiutu,

 

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco impact winter Mojo Bones PlayStation 4 wideo