Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.05.2017 18:12
Injustice 2 na zwiastunie premierowym
541V

Injustice 2 na zwiastunie premierowym

Injustice 2 zadebiutuje już jutro. Twórcy z tej okazji świętują i publikują  nowy zwiastun, na którym nie zabrakło scen fabularnych i urywek z rozgrywki.

Injustice 2 doczekało się zwiastuna przygotowującego graczy na jutrzejszą premierę. Wielkie starcie bohaterów i złoczyńców komiksów DC wypróbujemy już lada chwila, więc nie mogło się obyć bez specjalnego materiału wideo.

Injustice 2. Nowy zwiastun przedstawia wszystko, co musicie wiedzieć na temat gry

Premierowy zwiastun Injustice 2 skupia się głównie na historii z kampanii dla jednego gracza i jest zlepkiem efektownych przerywników fabularnych. Nie zabrakło też miejsca na krótkie urywki bezpośredniej rozgrywki i fragmenty efektownych ataków specjalnych.

Injustice 2 - oficjalny zwiastun premierowy

Injustice 2 odda do naszej dyspozycji dziesiątki najróżniejszych postaci znanych z kart komiksów. Twórcy przygotowali obfitą zawartość dla wszystkich graczy, gdzie nie tylko poznamy emocjonującą historię konfliktu, ale i weźmiemy udział w specjalnych wyzwaniach. "Multiverse" pozwoli nam brać udział w unikalnych pojedynkach, gdzie będą panować odmienne zasady i modyfikatory rozgrywki. Rozbudowana funkcja "gear" pozwoli nam na korzystanie z specjalnego ekwipunku i elementów zbroi, które będą wpływać na statystyki naszych zawodników oraz przebieg walki. Twórcy zapowiadają też agresywne wsparcie i największą ilość dodatkowych postaci w historii wszystkich bijatyk całego Netherrealm Studios. Nie zabraknie też tygodniowych i comiesięcznych serii wyzwań, za których wykonywanie będziemy nagradzani - będzie to częścią społecznościowego systemu gildii, gdzie wybierzemy własną frakcję.

Źródło: YouTube (DC Entertainment )

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios PlayStation 4 Warner Bros. Interactive wideo