Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.05.2017 20:04
Madden 18 zapowiedziane. Twórcy zmieniają silnik i przygotowują tryb fabularny
458V

Madden 18 zapowiedziane. Twórcy zmieniają silnik i przygotowują tryb fabularny

Madden 18 to kolejna edycja popularnej w Stanach Zjednoczonych serii sportowej. Tytuł podaży śladem serii FIFA i w nowej odsłonie zaoferuje podobne nowości.

Madden NFL 18 jest kolejną grą sportową, która porzuca silnik graficzny Ignite. Twórcy przygotowując pozycję zdecydowali się na wykorzystanie silnika Frostbite. Gra tworzona jest przez studio EA Tiburon z Orlando, a pozycja pojawi się na rynku 25 sierpnia.

EA Play 2017. Poznaliśmy częściową listę tytułów

Madden NFL 18 doczekało się pierwszego zwiastuna. Ten działa na nowym silniku gry i kusi graczy wizją Madden jakiej do tej pory nie widzieliśmy. Możemy też spojrzeć na krótkie urywki z przygotowywanego wątku fabularnego. Ten będzie przypominał tryb "Droga do sławy" z ostatniej edycji FIFA.

Madden NFL 18 - pierwszy oficjalny zwiastun

Madden NFL 18 ma również zaoferować wybór jednego z kilku stylów rozgrywki. Będziemy mogli wybrać wariację zręcznościową, symulację lub moduł skupiający na rywalizacji. Tryb Now Live Play odda nam do dyspozycji najlepsze rzeczywiste mecze NFL udostępniane co tydzień. Pozycja będzie dostępna do kupienia w edycji G.O.A.T, która da nam dostęp do jednego z pięciu najlepszych graczy w trybie Ultimate Team.

Źródło: YouTube (EA SPORTS)

Tagi: EA Sports EA Tiburon Electronic Arts Madden NFL 18 playstation 4 ultimate team wideo