Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.05.2017 09:20
Tekken 7 na nowym wideo z pojedynkiem Lucky Chloe i Master Raven
597V

Tekken 7 na nowym wideo z pojedynkiem Lucky Chloe i Master Raven

Tekken 7 na początku przyszłego miesiąca wyląduje na naszym rynku, a tymczasem twórcy dzielą się kolejnymi materiałami. Tym razem pojedynek Lucky Chloe z Master Raven na nowym wideo.

Tekken 7 zbliża się wielkimi krokami, bo najnowsza odsłona ma wylądować na PlayStation 4 i innych platformach już 2 czerwca. W międzyczasie twórcy umilają nam czekanie udostępniając kolejne materiały. Ostatnio mieliśmy możliwość sprawdzić jak prezentują się różne tryby w ramach 30-minutowego wideo z rozgrywki, a dzisiaj dostajemy kolejny pojedynek - tym razem Lucky Chloe z Master Raven.

Tekken 7 z półgodzinnym materiałem wideo

Tekken 7 da nam dostęp do wielu postaci - będą to zarówno postacie ikoniczne dla serii oraz te, których nie było w poprzednich odsłonach. Jednym z takich debiutów jest Lucky Chloe, która podczas walki korzysta z techniki opierającej się na tańcu. Master Raven to kolejna postać, której nie było wcześniej, aczkolwiek ta znalazła się już w Tekken 7 w wersji na automaty. Jej styl walki jest podobny do tego, którym charakteryzował się Raven, ale ponadto kobieca postać potrafi korzystać z miecza, tak jak Yoshimitsu. Na poniższym wideo możecie sprawdzić jak obie opisane postacie prezentują się w walce.

Tekken 7 z pojedynkiem Lucky Chloe i Master Raven

Czego do tej pory dowiedzieliśmy się o Tekken 7? Wiemy, że tryb Story będzie bardziej rozbudowany niż dotychczas. Wątek główny skupi się na konflikcie toczącym się w rodzinie Mishima. Podczas poznawania opowieści trafimy na coś w rodzaju interaktywnych przerywników, w których naciśnięcie odpowiedniego przycisku popchnie akcję do przodu. Poza tym przewidziano też poziomy trudności oraz pomoc w przechodzeniu wątku fabularnego w postaci "Story Assist" - mechanika dla mniej wprawionych graczy, pozwalająca na łatwiejsze wprowadzanie silniejszych kombinacji ciosów. Oprócz trybu fabularnego nie zabraknie innych trybów, czyli standardowego Arcade, Versus czy rozgrywek w Sieci, które tym razem bardziej skupią się na grach rankingowych i turniejowych.

Tekken 7 ma pojawić się na rynku 2 czerwca 2017 roku. Oprócz standardowej edycji dostępna ma być też kolekcjonerska, która zbierze w sobie następujące atrakcje:

  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Grę mieszczącą się w steelbooku
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową
  • Figurkę Kazuyi i Heihachiego

Taki zestaw wyceniono na około 650 złotych. Oprócz tego pojawi się wydanie Deluxe Edition, które zbierze w sobie wszystkie DLC i zawartość z zamówień przedpremierowych. Wśród dostępnych postaci znajdą się też goście z innych serii. Pierwszym o którym wiadomo jest Akuma ze Street Fighter.

Źródło: https://www.youtube.com/user/NamcoBandaiGamesEU/

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo