Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.05.2017 11:16
BioWare przesuwa premierę swojej nowej gry
640V

BioWare przesuwa premierę swojej nowej gry

BioWare miało dostarczyć swoją nową grę najpóźniej w marcu 2018 roku, ale postanowiono opóźnić premierę i przesunąć ją do następnego roku fiskalnego (kwiecień 2018-marzec 2019). Głównie po to, by ją rozbudować i dopracować elementy sieciowe.

Electronic Arts podczas swojej kwartalnej konferencji dla analityków i inwestorów podzieliło się nie tylko informacjami na temat finansów, ale również dotyczącymi ich przyszłych produkcji. Jedną z nich jest nowa marka od BioWare, która ma być grą akcji.

Electronic Arts chwali się sukcesami

Jak się okazuje, jej premiera zostaje przesunięta na fiskalny rok 2019 co znaczy, że gra pojawi się na przestrzeni od 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 roku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac nad nową marką BioWare. Design gry jest olśniewający, rozgrywka wyśmienita, a akcja zapiera dech w piersiach. Trzonem gry jest granie po Sieci i chcemy dodać więcej społecznościowych funkcji w tym temacie. Dlatego też przesuwamy przewidywalną datę premiery.

Przedstawiciele Electronic Arts wspomnieli również, że w tym samym czasie możemy spodziewać się nowej gry spod znaku Star Wars, której produkcją zajmuje się Visceral Games. Coś nowego szykują też deweloperzy z Respawn Entertainment, odpowiedzialni za Titanfall 2. Firma inwestuje też w niezapowiedziany jeszcze projekt od EA Motive.

Przyszłość marki Star Wars według Electronic Arts

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/new-bioware-ip-delayed-fiscal-year-2019-design-stunning/

Tagi: