Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 20:52
Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Nowy zwiastun przygotowuje na premierę gry
515V

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Nowy zwiastun przygotowuje na premierę gry

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island to kolejna platformówka inspirowana najlepszymi przedstawicielami gatunku. Tytuł już niedługo zadebiutuje na PlayStation 4 i twórcy udostępniają z tej okazji nowy zwiastun.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island to kolejna po Yooka Laylee trójwymiarowa platformówka nawiązująca do najlepszych przedstawicieli gatunku. Tym razem twórcy z studia Right Nice Games inspirowali się serią Jak and Daxter oraz Ratchet and Clank. Dostaniemy więc duet kosmicznych, zwierzopodobnych bohaterów, którzy przy pomocy licznych gadżetów i broni przemierzają kolorowe, trójwymiarowe lokacje.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island z datą premiery

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island jest typowym przedstawicielem platformówek 3D, gdzie liczy się refleks i rola gracza skupia na precyzyjnym skakaniu. Gatunek nie ma się ostatnio najlepiej i stracił na popularności względem dawnych lat. Mimo wszystko, co jakiś czas posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na reprezentanta tej kategorii gier. 

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island - zwiastun z elementami rozgrywki 

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island zadebiutuje na rynku już 19 maja. Tytuł cechuje się ładną i kolorową grafiką stworzoną na silniku Unreal Engine 4. Rozgrywka skupi się na licznym skakaniu, korzystaniu z masy gadżetów i broni oraz lekkiej historii nawiązującej do przygód znanych z dzieciństwa.

Źródło: YouTube (Grip Digital)

Tagi: grip digital Right Nice Games Skylar skylar & plux: adventure on clover island