Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.05.2017 19:19
Agents of Mayhem. Nowy zwiastun przedstawia bohaterów
314V

Agents of Mayhem. Nowy zwiastun przedstawia bohaterów

Agents of Mayhem jest nową pozycją przygotowywaną przez studio Volition. Twórcy dają odpocząć serii Saints Row i przedstawią graczom agentów, których zadaniem będzie powstrzymać ugrupowanie L.E.G.I.O.N przed zniszczeniem świata.

Agents of Mayhem wrzuci nas do otwartego świata i ponownie będzie wypełnione po brzegi czarnym humorem. Twórcy szykują widowiskową rozwałkę. Wcielimy się w 12 różnorodnych agentów i będziemy musieli powstrzymać nikczemną organizację L.E.G.I.O.N, której celem jest zniszczenie świata.

Agents of Mayhem. Rozgrywka na ponadgodzinnym materiale

Agents of Mayhem doczekało się nowego zwiastuna. Ten przybliża nam bohaterów i przedstawia bliżej postacie obecne w grze. Nowy materiał wideo skupia się na pierwszej trójce agentów, a są nimi: Hollywood, Fortuna i Szkuner.

Agents of Mayhem - poznaj czołowych agentów!

Hollywood jest byłym gwiazdorem popularnego reality show oraz filmów pornograficznych. Narcystyczny bohater uważa się za twarz całej agencji i posługuje niebezpiecznym urokiem osobistym. Właśnie dzięki niemu zwerbowano pierwszych rekrutów. Fortuna to zwinna i wysportowana kobieta, która w walce wspomagana jest przez wyspecjalizowanego drona bojowego. Szkuner z kolei jest wielkim i umięśnionym żołnierzem, który zasłynął na świecie poprzez samodzielne zatopienie łodzi podwodnej należącej do L.E.G.I.O.N. Każdy z agentów cechuje się innym stylem gry i wymaga odmiennego podejścia do rozgrywki.

Agents of Mayhem zadebiutuje na rynku 18 sierpnia.
 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: agents of mayhem Deep Silver playtation 4 Volition Inc wideo