Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.05.2017 17:22
Assassin's Creed: Origins. Pierwsze plotki mówią o Egipcie, bitwach morskich i wielkim, otwartym świecie
1625V

Assassin's Creed: Origins. Pierwsze plotki mówią o Egipcie, bitwach morskich i wielkim, otwartym świecie

Seria Assassin's Creed powróci w tym roku po krótkiej przerwie. Nic więc dziwnego, że na światło dzienne zaczęły wychodzić pierwsze plotki na temat kolejnej części, która potencjalnie może nosić tytuł Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins to rzekomy tytuł kolejnej dużej odsłony najpopularniejszej serii w portfolio wielkiego wydawcy Ubisoft. Firma odpuściła rok 2016, aby dać sobie więcej czasu na przygotowanie solidnego i nieco odświeżonego pod względem rozgrywki oraz skali tytułu.

Assassin's Creed. Powstaje serial oparty na grach

Assassin's Creed: Origins ma zadebiutować pod koniec roku. Dziennikarze WWG.Com donoszą, że są w posiadaniu konkretnych informacji na temat kolejnego rozdziału szalenie popularnego uniwersum gier. Tytuł być w pełni ujawniony i zapowiedziany podczas tegorocznych targów E3. Pozycja ma zostać osadzona w czasach starożytnego Egiptu, a historia skupi się na pierwotnej i oryginalnej gildii zabójców. Opowieść przedstawi dwójkę głównych bohaterów i pozwoli wcielić się w dwie postacie - mężczyznę i kobietę.

Assassin's Creed: Origins ma zaoferować mniej liniową konstrukcję rozgrywki i system rozwoju postaci mniej powiązany z główną osią fabularną. Pada tutaj porównanie do The Elder Scrolls V: Skyrim. Tytuł cechuje się większą swobodą i wolnością. Twórcy położyli większy nacisk na eksplorację. Dostaniemy największy świat z serii, który jest efektem pracy kilku ostatnich lat studia zajmującego się grą.

Assassin's Creed: Origins nie ograniczy się tylko do przedstawienia Egiptu. Najnowsza odsłona sagi ma pozwolić na korzystanie z łódek i statków. Za ich pomocą mamy dopłynąć nawet do Grecji. Powrócą także bitwy morskie. Źródło dziennikarzy miało przyjemność obejrzeć krótką zajawkę zapowiadającą grę. Wideo przedstawiało sceny z Egiptu, a następnie przechodziło do innych okresów historycznych oraz lokacji. Materiał pokazywał kraje azjatyckie, Francję z okresu 2 wojny światowej oraz współczesne placówki firmy Abstergo.

Prawdopodobnie już za nieco ponad miesiąc dostaniemy pierwsze oficjalne informacje oraz materiały z gry. Wówczas będziemy mogli zweryfikować wszelkie domysły.

Źródło: http://wwg.com/2017/05/06/next-assassins-creed-is-named-origins/

Tagi: Assassin's Creed assassin's creed origin Ubisoft