Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.05.2017 08:43
Rogue Trooper Redux przedstawia kultowego bohatera na nowym wideo
515V

Rogue Trooper Redux przedstawia kultowego bohatera na nowym wideo

Rogue Trooper Redux to remaster cenionej gry wydanej w 2006 roku na PlayStation 2. W Sieci znalazło się nowe wideo, na którym twórcy omawiają komiksową postać. Jest to też pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć jak faktycznie prezentuje się odświeżony bohater.

Rogue Trooper Redux oparte jest na komiksach 2000 AD, które istnieją już od lat osiemdziesiątych. Pomysł na odświeżenie gry z 2006 roku pojawił się w głowach twórców z okazji 40-lecia komiksowej serii.

Rogue Trooper Redux zostanie odświeżone na PlayStation 4

Rogue Trooper Redux to taktyczna strzelanka TPP, w której obejmiemy kontrolę nad tytułowym bohaterem. Jest on ostatnim przedstawicielem swojej rasy i całym jego celem pomszczenie jest swoich towarzyszy. Akcja gry rozegra się na Nu Earth - zniszczonej ziemi. Nasz renegat dostanie do dyspozycji karabin szturmowy, który będziemy ulepszać wraz z postępami fabularnymi.

Nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się premiery Rogue Trooper Redux, ale zaplanowana jest na ten rok. Tymczasem na poniższym wideo możecie zobaczyć jak wygląda stworzony od podstaw nowy model bohatera. Twórcy obiecali też, że w niedalekiej przyszłości udostępnią więcej materiałów.

Rogue Trooper Redux - kim jest Rogue?

 

Tagi: PlayStation 4 Rebellion Rogue Trooper Redux TickTock Games wideo