Prey otrzyma demo. Grę przetestujemy jeszcze przed premierą

News
657V
Prey otrzyma demo. Grę przetestujemy jeszcze przed premierą
Laughter | 12.04.2017, 17:29

Prey zadebiutuje na rynku już w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Wydawca jest pewny jakości swojej gry i pozwoli graczom zagrać jeszcze przed premierą. 

Prey to reboot marki, który nie będzie powiązany z poprzednią odsłoną. Bethesda mocno promuje najnowsze dzieło Arkane Studios i co jakiś czas otrzymujemy od wydawcy nowe materiały wideo przedstawiające dokładnie różne aspekty gry. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że firma szykuje specjalne demo dla posiadaczy konsol.

Prey. Broń, gadżety i sprzęt z laboratoriów sprzętowych na nowym zwiastunie

Prey zadebiutuje na rynku za kilka tygodni. Wielka premiera odbędzie się 5 maja. Gracze będę mogli wypróbować tytuł na ponad tydzień przed pojawieniem się pozycji na rynku.

Prey otrzyma specjalne demo zatytułowane "Opening Hour". Pojawi się ono w PlayStation Store 27 kwietnia, czyli 8 dni przed faktyczną premierą gry. Wersja próbna pozwoli wcielić się w Morgana Yu - jednego z głównych naukowców stacjonujących na futurystycznej stacji Talos I. Gracze będę mogli zapoznać się z niewielkim ułamkiem historii i sprawdzić, czy odpowiada im taki sposób prowadzenia rozgrywki i klimat produkcji. 

Prey nie będzie klasycznym przedstawicielem gier FPS. Twórcy szykują rozbudowany tytuł, gdzie gracz będzie mógł podjąć wiele decyzji wpływających na przebieg historii. Istotne ma być również nastawienie gracza do bohaterów niezależnych. Poprzez interakcję z poszczególnymi osobami będziemy definiować moralność i charakter protagonisty. Twórcy nie chcą z góry narzucać bohaterowi osobowości. Zamiast tego wolą, aby to gracz sam najlepiej ukształtował ją pod swoje preferencje. Produkcja zaoferuje także szerokie możliwości korzystania z mocy obcych oraz różnorodny arsenał najrozmaitszych broni. Sami przeciwnicy mają być nieprzewidywalni i zostali opracowani w sposób odbiegający od schematycznego postrzegania rasy obcych najeźdźców. Wrogowie będą potrafili wtapiać się w otoczenie oraz przejmować kontrolę nad obiektami i żywymi ludźmi.

Nowy materiał wideo pozwala spojrzeć na urywki z dema "Opening Hour". Już wkrótce przekonamy się na własnej skórze o wyjątkowości nowego Prey.

Prey - zwiastun zapowiadający wersję demo

 

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks )

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych