Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2017 19:15
Destiny 2. Oficjalny zwiastun fabularny. Przygotujcie się na powstanie nowych legend i dużo lootu
1184V

Destiny 2. Oficjalny zwiastun fabularny. Przygotujcie się na powstanie nowych legend i dużo lootu

Destiny 2  zaczyna szturmować rynek! Bungie i Activision ujawniają swoją nową kosmiczną pozycję i zaczynają napędzać machinę marketingową. Pierwszy zwiastun skupia się na historii i przedstawia upadek znanej z pierwszej odsłony Wieży.

Destiny 2 od kilku ostatnich tygodni jest głównym tematem najrozmaitszych przecieków. Sklepy ujawniały datę premiery oraz rzekomą zawartość edycji specjalnych.  Bungie było jednak wyjątkowo oszczędne w słowach i wypowiedziało się jedynie w sprawie braku możliwości przeniesienia postaci do kolejnej odsłony serii. Firma w ostatnim czasie wydała finałową aktualizację do pierwszego Destiny i właśnie teraz jest gotowa w pełni poświęcić całą uwagę nadchodzącej kontynuacji. W ostatnich dniach otrzymaliśmy logo zapowiadające powstającą pozycję oraz krótki materiał wideo o humorystycznym zabarwieniu, który, o dziwo, był okraszony polskim dubbingiem.

Destiny 2. Mamy wyciek zawartości specjalnych edycji

Destiny 2 zgodnie z zapowiedziami otrzymało dzisiaj pierwszy faktyczny zwiastun. Bungie prezentuje swój nowy wielki projekt, a my możemy sprawdzić ile z początkowych plotek okazało się prawdą.

Destiny 2 faktycznie przedstawi historię inwazji obcej rasy Cabal, która jest przewodzona przez brutalnego dowódcę o imieniu Ghaul. Na wideo możemy zobaczyć, jak Czerwony Legion przyczynia się do upadku Tower. Gracze wcielą się w rolę tych, którzy zdążyli uciec i przeżyć. Pierwszy zwiastun przybliży nam tło fabularne gry. W wideo znowu pojawia się Cayde-6, który ponownie skrada uwagę i stanowi mocny akcent humorystyczny Nie mamy niestety fragmentów z rozgrywki. Gracze składający zamówienie przedpremierowe mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do testów beta. Premiera Destiny 2 nastąpi 8 września. Poniżej oficjalny zwiastun trwający niecałe 2 minuty. Bungie zapowiedziało, że faktyczną rozgrywkę zobaczymy 18 maja. Wiemy też, że gra otrzyma pełną polską wersję językową.

Destiny 2. Oficjalny zwiastun ujawniający grę

 

Źródło: YouTube (destinygame)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo