Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.03.2017 16:10
Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix na nowym zwiastunie
375V

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix na nowym zwiastunie

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX otrzymało nowy zwiastun, który stara się zachęcić do gry znanymi postaciami z Disneya. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix w Japonii jest już dostępne i z głosów wychodzących od graczy wynikało, że na tamtejszą premierę nowa kompilacja borykała się z wieloma problemami spowodowanymi zwiększeniem płynności gier, do których nie są one przystosowane. Odpowiednia łatka jednak się pojawiła i taką samą dostaniemy my, w Europie.

Zwiastun Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix. Będzie łatka premierowa.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix to zestaw 6 gier z serii, które dotychczas pojawiły się na różnych konsolach. Kingdom Hearts charakteryzuje się nietypowym połączeniem Final Fantasy i filmów Disneya. W grze spotkamy więc Clouda czy Sephirotha, ale również Kubusia Puchatka czy Jacka Sparrowa - no i przede wszystkim głównemu bohaterowi towarzyszy Donald i Goofy. Wszystko to zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix składa się z 6 gier, w tym dwie z nich zawarte są w formie scenek, a reszta to wersje gier niedostępnych w Europie - przynajmniej do czasu, w którym kolekcje pojawiły się na PlayStation 3. Oto pełna lista w kolejności chronologicznej:

  • Kingdom Hearts Final Mix
  • Kingdom Hearts Re:Chain of Memories
  • Kingdom Hearts 358/2 Days (film)
  • Kingdom Hearts II Final Mix
  • Kingdom Hearts Birth By Sleep Final Mix
  • Kingdom Hearts Re:coded (film)

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX pojawi się u nas 31 marca. Wraz z Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue jest idealnym wprowadzeniem do zbliżającej się dużej odsłony, jaką jest Kingdom Hearts 3 - o tej jednak niewiele póki co wiadomo.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX - nowy zwiastun 'Znane twarze i miejsca'

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCyrXyelKeXFx5KDgldMmNw

Tagi: Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix PlayStation 4 Square Enix