Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.03.2017 11:30
Tekken 7. Nowy zwiastun z postaciami!
858V

Tekken 7. Nowy zwiastun z postaciami!

Tekken 7 otrzymało właśnie nowy zwiastun. Za jego pośrednictwem przyjrzymy się postaciom występującym w grze. Oprócz tego znajdziecie też krótki spot reklamowy.

Tekken 7 przypomina o sobie co jakiś czas w związku ze zbliżającą się premierą gry na konsolach. Bandai Namco zdradziło nam część postaci, które znajdą się w grze, wydania w jakich pojawi się nowa odsłona oraz zawartość pakietów DLC, których zapowiedziano trzy. Tym razem dostajemy krótką reklamę telewizyjną oraz zwiastun, w którym wystąpiło wiele postaci.

Chcesz wiedzieć więcej o Tekken 7? Informacje, galerie i wideo znajdziesz w naszej bazie gier!

Tekken 7 na nowym zwiastunie prezentuje nie tylko znane graczom postacie, ale również te które zadebiutują w nowej odsłonie. Niestety, ponad trzyminutowy zwiastun nie ujawnia żadnych postaci, o obecności których nie było wiadomo. Na materiale zobaczymy Marshalla Law walczącego z Fengiem; Boba walczącego z Bryanem, Devil Jina walczącego z Hwoarangiem oraz Gigasa walczącego z Katariną. Ostatnia dwójka to postacie, które po raz pierwszy pojawią się w siódmej odsłonie bijatyki. Oprócz tego na zwiastunie pokazano kilka krótkich urywków scenek fabularnych, a całość okraszono ciekawym utworem.

W Tekken 7 pojawi się nowy zawodnik jakim jest Gigas. Jest to wielka humanoidalna postać ubrana w ciężki pancerz i hełm. Gigas jest wynikiem eksperymentu jaki przeprowadzała Korporacja G. Jego ataki są powolne i dość przewidywalne, ale mimo to może stanowić poważne zagrożenie dla przeciwnika. Tym bardziej jeśli zostanie przyciśnięty do ściany. Wtedy ataki Gigasa są szczególnie dewastujące.

Kolejną postacią która w serii pojawi się po raz pierwszy za sprawą Tekken 7 jest Katarina. Jest to postać, która ma być łatwa w opanowaniu dla początkujących. Póki co wiadomo o niej tyle, że po straceniu obu rodziców, została przygarnięta i wychowana przez nieznanego mężczyznę. Katarina jest pyskata i głośno wyraża swoje zdanie.

Tekken 7 pojawi się drugiego czerwca 2017 roku. Wraz z premierą gry dostępny będzie pierwszy z trzech zestawów DLC. Następne pakiety mają być dostępne pod koniec tego roku i na koniec przyszłego. Swoją zawartością rozbudują grę o nowe postacie z innych marek, stroje i areny.

Zwiastun z postaciami w Tekken 7

 

Tekken 7 - spot reklamowy

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/tekkenchannel/

Tagi: Bandai Namco namco bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo