Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.03.2017 21:00
Absolver. Twórcy przedstawiają swoją grę na długim materiale wideo
403V

Absolver. Twórcy przedstawiają swoją grę na długim materiale wideo

Absolver to bardzo ciekawie zapowiadająca się produkcja od byłych pracowników firmy Ubisoft. Producent Sloclap szykuje grę o bardzo zaawansowanym systemie walki i ciekawej stylistyce. Twórcy postanowili przybliżyć graczom swój produkt i w dokładny sposób opisują wiele elementów na nowym wideo

Absolver to specyficzna sieciowa bijatyka z elementami RPG. Twórcy wrzucą nas do wykreowanego świata i pozwolą na toczenie wymagających pojedynków z innymi graczami. Pracownicy Sloclap starają się dostarczyć głęboki i wymagający system walki, który będziemy mogli mocno personalizować pod własny styl gry.

Sieciowa bijatyka Absolver z nowym zwiastunem

Absolver odda w ręce graczy 4 różne style walki i możliwość tworzenia własnych kombinacji za pomocą przejrzystego i intuicyjnego systemu tworzenia ciosów. Przypomina to system znany z Remember Me, ale twórcy poszli o krok dalej i mocno rozbudowali ten pomysł, oddając graczom większą swobodę. Producenci na długim materiale wideo prezentują początek przygody i kilka aspektów wyróżniających ich grę. System walki skupia się na szybkiej reakcji gracza na ruchy przeciwnika, będzie też trzeba odpowiednio dbać o staminę i posiadać odpowiednie wyczucie czasu. Absolver zaoferuje również kampanię dla pojedynczego gracza, w której poznamy historie tytułowej krainy. Tytuł nie ma ustalonej daty premiery, ale produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Absolver. 15 minut rozgrywki

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: absolver Devolver Digital playstation 4 sloclap wideo