Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.03.2017 19:43
Battlefield 1. Do gry trafią nowe bronie
1278V

Battlefield 1. Do gry trafią nowe bronie

Battlefield 1 dostało niedawno pierwszy pakiet DLC. Twórcy przygotowują jednak więcej nowości i niedługo każdy z graczy dostanie możliwość odblokowania nowych broni.

Battlefield 1 dostanie kolejną dodatkową zawartość. Gracze proszą o więcej, więc firma dostarcza. Już niedługo do gry trafią 4 nowe bronie dla każdej z głównych klas postaci.

Battlefield 1. Lista zmian w aktualizacji "Nie Przejdą"

Bronie będą 10 poziomowe i aby je odblokować będziemy musieli spełnić określone kryteria wewnątrz gry.

Szturmowiec– Hellriegel 1915 Defensive

  • Tak jak sugeruje nazwa - jest to bardziej obronna wersja Hellriegel 1915. Broń posiada stabilizator i dwa magazynki mieszczące 120 pocisków. Broń przegrzewa się po wystrzeleniu 40 sztuk amunicji. Broń odblokujemy po osiągnięciu 300 zabójstw za pomocą Hellriegel 1915 i 25 zabójstw za pomocą min AT

Medyk – Selbstlader 1906 Sniper

  • Wersja Selbstlader 1906 posiadająca lunetę i stabilizator. Broń oferuje większy zasięg niż oryginalny wariant broni. Do odblokowania wymagane będzie 300 zabójstw za pomocą Selbstlader 1906 kills i 25 przy pomocy granatów.

Żołnierz wsparcia– Huot Automatic Optical

  • Ta wersja broni posiada lepszy uchwyt i celownik, dzięki czemu posiada większą celność. Wymagania do jej odblokowania polegają na osiągnięciu  300 zabójstw za pomocą Huot i 25 zabójstw korzystając z ładunku dywersyjnego.

Zwiadowca – Martini-Henry Sniper

  • Karabin jest jeszcze bardziej śmiercionośny i dokładny za sprawą nowego celownika i stabilizatora. Dzięki temu jest to idealna broń dla wszystkich snajperów. Odblokujemy go poprzez osiągnięcie 300 zabójstw podstawową wersją broni i 25 zabójstw za pomocą szarży bagnetem.

Bronie pojawią się w grze razem z najbliższą znaczącą aktualizacją, która ma poprawić balans granatów. Niżej w ramach przypomnienia znajduje się oficjalny zwiastun DLC "Nie Przejdą" 

Battlefield 1 - Oficjalny zwiastun "Nie Przejdą"

 

Źródło: http://www.gamezone.com/news/battlefield-1-is-getting-new-free-weapons-for-its-main-classes-3452037

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts wideo