Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.03.2017 17:44
Resident Evil 7. Materiał przedstawiający powstawanie gry
480V

Resident Evil 7. Materiał przedstawiający powstawanie gry

Resident Evil 7 okazało się tym na co fani czekali przez wiele lat. Wielkim powrotem kultowej serii do cięższych klimatów i straszenia. Gra nie tylko zebrała świetne oceny i opinie społeczności, ale i osiągnęła sukces komercyjny. Capcom postanowiło przygotować serię materiałów wideo ukazujących proces powstawania gry.

Resident Evil 7 doczeka się kilku klipów wideo, za których pomocą autorzy produkcji przedstawią nam proces jej powstawania. Pierwszy materiał skupia się na "Beginning Hour", czyli wersji demonstracyjnej mającej przedstawić fanom nową wizję na temat tej wieloletniej serii.

Resident Evil 7. Capcom zaczyna zarabiać na grze

Resident Evil 7 zmieniło perspektywę gry, ale cała reszta to powrót do idei survival horroru, który fani znali z pierwszej odsłony serii. Twórcy wspominają, że szósta odsłona cyklu była świetną grą pełną heroicznych postaci i akcji. Wielu osobom spodobała się ta wizja, ale były też głosy, które prosiły o powrót do bardziej stonowanej koncepcji, stawiającej większy nacisk na straszenie. Zespół odpowiedzialny za serię poczuł, że jest gotowy dostarczyć to, o co proszą fani. Resident Evil wrócił więc do koncepcji horroru, a motywem przewodnim było Martwe Zło. To nie wszystkie ciekawostki na temat gry o jakich możemy posłuchać na materiale wideo udostępnionym przez Capcom. Poniżej zapoznacie się z całością, która trwa ponad 11 minuty.

Jak Wam się podoba nowe wcielenie serii i koncepcja obrana przez Capcom?

Resident Evil 7. Materiał przedstawiający powstawanie gry.

 

Źródło: YouTube (Resident Evil)

Tagi: Capcom playstation 4 resident evil 7 biohazard wideo